Rowery elektryczne

Nasza oferta jest skierowana do osób w różnym wieku, od tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rowerem, po doświadczone osoby, które szukają solidnego roweru do codziennego użytku. Oferujemy elektryki o doskonałym stosunki jakości i ceny, zapewniające długotrwałe użytkowanie i dobre parametry. Osobną kategorią są wyczynowe rowery elektryczne marek WIlier Triestina, Mondraker i Norco.

Aktywne filtry

  • -1 200,00 zł
  • Nowy

ROMET E-GAZELA 1.0 504WH 2024

Romet E-Gazela 1.0 2024 - rower elektryczny zaprojektowany z myślą o komforcie i wydajności.
Cena podstawowa 7 999,00 zł -1 200,00 zł Cena 6 799,00 zł

Wilier URTA Hybrid

Urta Hybrid to rower e-MTB down country od Wilier Triestina, który bierze udział w rewolucji na rynku rowerów elektrycznych...
Cena 29 999,00 zł
  • -3 700,00 zł
  • Nowy

Amulet 29 eRival 4.5

Rower elektryczny AMULET eRival 4.5 napędzany silnikiem elektrycznym BAFANG M410, opracowanym z myślą o optymalnym...
Cena podstawowa 10 999,00 zł -3 700,00 zł Cena 7 299,00 zł
  • Nowy
  • Oczekiwanie na dostawę

Crussis e-Fionna 8.7-M

Szukasz świetnie wyposażonego roweru elektrycznego? W takim razie Crussis e-Fionna 8.7-M może być dla Ciebie wyborem. Zabierz...
Cena 11 999,00 zł

E-bike

Rowery elektrycne występują w każdej z tradycyjnych grup rowerów - od rowerów szosowych po rowery MTB, także te zjazdowe. Wyposażone są silnik centralne (lepsze wyważenie, niżej położony środek ciężkości) i silniki w piaście - tańsze. Na rynku istnieje kilkudziesięciu wytwórców silników z których pionierzy to Shimano, Bosh. Jednak z czasem rynek wzbogacił się o szereg marek oferujących wysokiej klasy silniki specjalizowne do określonych typów rowerów: Mahle, Fazua oraz bardziej ekonomicznych: Panasonic, Bafang.

Dla kogo. Dla osób które wybrały rower jako środek lokomocji, osób w starszym wieku lub z mających problem z poruszaniem, dla mieszkających w trudnym terenie - góry, duże odległości. Dla rowerzystów górskich, zjazdowców by rozpocząć fantastyczny zjazd nie musząc czekać na wwiezienie do góry.

Teren. Kaźdy. Oferowane rowery elektyczne to zarówno szosówki, gravele, rowery miejskie, turystyczne i górskie, także enduro i zjazdowe.

Specyfikacje. Pełen przekrój obecnych na rynku typów wyposażenia - w zależności od rodzaju roweru górskiego. Baterie o pojemnościach od 500 do 900 Wh.

Hamulce. Hamulce tarczowe to standard w rowerach elektrycznych. Wymusza to dodatkowa masa - silnika i baterii. Dzięki nim możesz czuć się bezpiecznie, niezależnie od prędkości czy warunków na drodze. Hamulce tarczowe oferują doskonałe hamowanie, są niezawodne w każdych warunkach pogodowych i zapewniają wystarczającą siłę hamowania.

Układy napędowe. Napędy 1x, w zależności od typu roweru od 7 do 12 przełożeń.

Filtruj według

Marka

Marka

Produkty

Produkty