Koszulki kolarskie

Odkryj naszą kolekcję koszulek rowerowych od renomowanych marek takich jak Rocday, Wilier Triestina i Sportful. Koszulki te łączą styl, komfort i najnowsze technologie, zapewniając doskonałe doznania podczas jazdy na rowerze.

Aktywne filtry

SPORTFUL Giara jersey

Każdy z nas przywiązuje swoje głębokie, osobiste znaczenie do pojęcia przygody. Dzięki wysokiej rozciągliwości i kluczowym...
Cena 359,90 zł

SPORTFUL Rocket jersey

Minimalistyczny krój i agresywny design charakteryzujący się metalicznymi odcieniami, które tworzą grę kolorów ze światłem...
Cena 329,90 zł

Koszulki rowerowe

Luźne - do bikeparku, na single czy przejażdżkę po lesie, dopasowane i aerodynamiczne - na wyścig. Wszystko z nowoczesnych, technicznych tkanin zapewiających oddychanie, oddalenie wilgoci od ciała i chroniących przed rozwojem bakterii dzięki jonkom srebra.

Rocday. Koszulki Rocday są uniwersalne i techniczne, idealne do różnych stylów jazdy na rowerze – od górskiej turystyki i jazdy na łatwych ścieżkach po lapsowanie w bikeparkach i starty w zawodach enduro i dh. Wszystkie modele łączy jedno – najwyższej jakości materiały i przemyślane detale.

Sportful. Koszulki Sportful gwarantują doskonałą wydajność dzięki wysoko specjalistycznym tkaninom i najlepszym innowacjom. Są idealne do jazdy na rowerze z maksymalnym komfortem, oddychalnością i techniczną wydajnością.

Wilier Triestina. Koszulki Wilier Triestina są zaprojektowane z myślą o poprawie dopasowania i aerodynamiki. Wykorzystują elastyczne tkaniny dla lepszego komfortu oraz siatkę na plecach dla lepszej wentylacji i świeżości. Dodatkowo, oferują ochronę przed promieniowaniem IVA i UVB.