Pompki rowerowe

Nasz sklep internetowy oferuje najwyższej jakości pompki rowerowe od renomowanych producentów Pro, Lezyne i SKS. Oferujemy szeroki wybór pomp, od mini pomp po pompki podłogowe, wszystkie wyposażone w zaawansowane technologie, takie jak precyzyjne manometry cyfrowe, uniwersalne głowice i wydajne systemy pompowania.

Aktywne filtry

Pompka podłogowa LEZYNE...

Wysokiej klasy pompka podłogowa. Stalowy cylinder i tłok z wytrzymałą podstawą z kompozytu Matrix. Powiększony manometr do...
Cena 329,90 zł

Pompka podłogowa LEZYNE...

Wysokiej klasy pompka podłogowa. Trwała stalowy cylinder tłok. Ergonomiczna, elegancka rączka i podstawa pompki z kompozytu...
Cena 269,90 zł

Pompowanie roweru.

Proponowane pompki rowerowe łączą jakość, wydajność i trwałość.

Pro Pro oferuje szeroki zakres pomp, od mini pomp po pompki podłogowe. Ich produkty, takie jak model Performance Suspension, to wysokociśnieniowe pompy do amortyzatorów z analogowym manometrem. Inny model, Shock Pump Team, oferuje precyzyjność ±2% i zawór do precyzyjnego dostosowywania sagi.

SKS. SKS oferuje wydajne pompy o wysokiej jakości. Ich produkty obejmują różne typy pomp, takie jak pompki podłogowe, mini pompy, inflatory CO2 i pompki do zawieszenia. Na przykład, model S.A.M. (Suspension Air Mechanic) to mini pompa do zawieszenia z maksymalnym ciśnieniem 315 PSI.

Lezyne. Lezyne oferuje wiele różnych modeli pomp - od pomp podłogowych, przez ręczne, po inflatory CO2. Ich produkty, takie jak CNC Drive, są profesjonalnym sprzętem wykonanym z aluminium obrabianego CNC z długim, wzmocnionym nylonem wężem i głowicą ABS1 Pro. Inny model, Micro Floor Drive HV, to lekka pompa z aluminium CNC optymalizowana do zastosowań o dużym natężeniu, np. rowerów górskich czy gravel.