Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Nowe produkty

Nowe produkty

Lista produktów marki Norco Bikes

Norco Bikes to jeden z wiodących producentów rowerów, zwłaszcza grawitacyjnych, tj. rowerów enduro, all mountain (takie prawie enduro) oraz gravel bikes.
Firma została założona przez Berta Lewisa i początkowo działała z przerobionego kurnika na obszarach wiejskich. Norco był jednym z pierwszych producentów rowerów dziesięciobiegowych i pomógł popularyzować rower BMX. Do 2014 roku linia firmy składała się z ponad 125 modeli oferowanych na całym świecie.

Norco Bicycles to producent rowerów powstały w 1964 roku z siedzibą w Port Coquitlam, Kolumbia Brytyjska, Kanada.

Firma została założona przez Berta Lewisa i początkowo działała z przerobionego kurnika na obszarach wiejskich. Norco był jednym z pierwszych producentów rowerów dziesięciobiegowych i pomógł popularyzować rower BMX. Do 2014 roku linia firmy składała się z ponad 125 modeli oferowanych na całym świecie.

Norco produkuje rowery od dawna - ponad pięćdziesiąt lat - i po prostu jest coraz lepszy. Za ścianami dwóch biur Norco znajdziesz jednych z najbardziej oddanych i zaangażowanych ludzi w branży rowerowej. Zrobili z jazdy na rowerze coś więcej niż pracę, uczynili z tego swoje życie. Każdego dnia pracujemy z rowerami, starając się zapewnić Ci najlepsze, najbardziej innowacyjne produkty, abyś mógł cieszyć się najlepszą jazdą, na jakiej kiedykolwiek byłeś. Robimy to, ponieważ kochamy nasze rowery i uważamy, że świat byłby lepszym miejscem, gdyby więcej osób wsiadło na rower (zwłaszcza Norco Bikes). Nie rozpoczynamy rewolucji, po prostu staramy się, aby więcej ludzi jeździło. To naprawdę jest proste.

Aktywne filtry

 • Norco Sight A3
  • -3 700,00 zł
  Szybki podgląd

  Norco Sight A3

  Cena regularna: 15 499,00 zł -3 700,00 zł

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15 499,00 zł

  Nasza cena: 11 799,00 zł   dostępny

  Norco Sight A3 - uniwersalna maszyna pozwalająca królować na każdym trailu, dzięki systemowi Ride Aligned daje możliwość optymalnego dostrojenia i pełnego wykorzystania potencjału geometrii i osprzętu roweru. Efektywne podjeżdżanie, bezpieczne i pewne zjazdy. Doskonała proporcja ceny i wyposażenia czynią Sight A3 świetnym wyborem za niewielką cenę.

 • Norco Search XR C 2021
  • -5 600,00 zł
  Szybki podgląd

  Norco Search XR C

  Cena regularna: 17 490,00 zł -5 600,00 zł

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17 490,00 zł

  Nasza cena: 11 890,00 zł   dostępny

  Search XR C to poszukiwacz przygód, który zaciera granice między górą a drogą, przekraczając granice tego, czego można oczekiwać od roweru typu gravel.

  Dostępny
 • Norco Search XR S2 2021
  Szybki podgląd

  Norco Search XR S2

  Nasza cena: 10 649,00 zł   niedostępny

  Search XR S2 to poszukiwacz przygód, który zaciera granice między góralem a szosówką, przekraczając granice tego, czego można oczekiwać od roweru typu gravel.

 • Norco Search XR A2 2021
  Szybki podgląd

  Norco Search XR A2

  Nasza cena: 6 499,00 zł   niedostępny

  Rama z cieniowanego aluminium X6 i widelec karbonowy o średnim module sztywności zapewniają odpowiednią sztywność, zwrotność, wydajne pedałowanie i komfortową jazdę. Dzięki dużemu prześwitowi na opony (45 mm / 42 mm z błotnikami), bagażnikowi, mocowaniom błotników i butelek oraz komfortowo zaprojektowanej pozycji, Search XR A2 pozwala odkrywać szlaki singletrackowe lub wybrać się na długie trasy z pełnym ekwipunkiem.

  Dzięki piastom przelotowym Shimano, obręczom WTB ST Light i23 TCS 2.0 tubless ready oraz bardzo elastycznym przełożeniom osprzętu Shimano GRX/Tiagra 2x10, Search XR A2 jest gotowy na każdą przygodę. Wewnętrznie poprowadzone kable i uszczelniony kołnierz sztycy Das Boot utrzymują krytyczne układy mechaniczne z dala od zagrożeń podczas nawet najbardziej przygodowych przejazdów.

 • Norco Sight C2 Sram
  Szybki podgląd

  Norco Sight C2 Sram

  Nasza cena: 23 299,00 zł   niedostępny

  Norco Sight C2 - uniwersalna karbonowa maszyna pozwalająca królować na każdym szlaku, dzięki systemowi Ride Aligned daje możliwość optymalnego dostrojenia i pełnego wykorzystania potencjału geometrii i osprzętu roweru. Efektywne podjeżdżanie, bezpieczne i pewne zjazdy. Wersja z osprzętem SRAM GX Eagle i amortyzatorem Lyrik Ultimate Charger 2 RC2

 • Norco Sight A2
  Szybki podgląd

  Norco Sight A2

  Nasza cena: 15 899,00 zł   niedostępny

  Norco Sight A2 - uniwersalna maszyna pozwalająca królować na każdym trailu, dzięki systemowi Ride Aligned daje możliwość optymalnego dostrojenia i pełnego wykorzystania potencjału geometrii i osprzętu roweru. Efektywne podjeżdżanie, bezpieczne i pewne zjazdy. Doskonała proporcja ceny i wyposażenia czynią Sight A2 świetnym wyborem za niewielką cenę.