Rowery użytkowe i miejskie

Rowery użytkowe

Rowery użytkowe, miejskie. Stosowane jako środek transportu w mieście, służące często np. dojazdom do pracy. W tej kategorii oferujemy rowery fitness, składane oraz stylowe rowery miejskie

Kategorie podrzędne

Aktywne filtry

 • Fuji Absolute 1.3
  Szybki podgląd

  Fuji Absolute 1.3

  3 599,00 zł   dostępny

  Modele Fuji z geometrią endurance charakteryzują się wyższą główką i dłuższym tylnym widelcem, zapewniającymi rowerzyście wyprostowaną pozycję i zwiększają stabilność roweru. Modele z geometrią endurance nadal zapewniają szybką i porywającą jazdę, ale bez dyskomfortu agresywnej pozycji wyścigowej. Strategicznie rozmieszczone punkty mocowania pozwalają na montaż większości dostępnych na rynku bagażników rowerowych oraz błotników, zwiększając użyteczność roweru.

 • Cannondale Quick Althea 3
  Szybki podgląd

  Cannondale Quick Althea 3

  3 299,00 zł   dostępny

  Jeśli wybierasz rower jako swój sposób na przemieszczanie się po mieście, ale lubisz pojechać nim gdzieś dalej w weekend i okazjonalnie przejechać się ze znajomymi, to potrzebujesz czegoś bardziej wszechstronnego. Rowery serii Cross oferują komfortową geometrię i lekkie ramy, czyniąc jazdę przyjemniejszą niż kiedykolwiek!

 • Schwinn Hornet
  • -700,00 zł
  Szybki podgląd

  Schwinn Hornet 27,5

  2 199,00 zł -700,00 zł 1 499,00 zł   zapytaj

  Uwaga, rower posiada zarysowania po ekspozycji na targach rowerowych. W związku z tym cena obniżona o 700 zł.
  Rower jest nieużywany, posiada pełną gwarancję.

  Niepowtarzalny, rozpoznawalny na całym świecie, klasyczny cruiser marki Schwinn z 3.biegową piastą planetarną Shimano Nexus. Stylowa linia, przemyślany design, piękne kształty. Jest ulubionym środkiem transportu młodych mieszkańców metropolii całego świata.
  W tym roku wyposażony w koła 27.5", dzięki czemu stał się szybszy, sprawniejszy na nierównościach i nieporównanie lepszy.