Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Nowe produkty

Nowe produkty

Lista produktów marki Tubolito

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego elastomeru termoplastycznego w połączeniu z unikalną technologią produkcji Tubolito jest w stanie dostarczać swoim klientom bardzo lekkie, solidne i niezawodne dętki rowerowe.

LEKKIE

2/3 lżejsze niż standardowa dętka

WYTRZYMAŁE

2X mocniejsze od standardowych dętek

WYKONANE W EUROPIE

Opracowane i produkowane w EU

Christian Lembacher (inżynier materiałoznawstwa) i Akos Kertesz (inżynier mechanik) są założycielami Tubolito. W swojej poprzedniej pracy entuzjaści kolarstwa górskiego opracowywali głośniki do telefonów komórkowych. Pracując nad nowymi, zaawansowanymi technologicznie materiałami jako surowcem do produkcji membrany głośników, które muszą być bardzo lekkie i wytrzymałe, wpadli na pomysł zrewolucjonizowania dętek rowerowych które od 100 lat są wykonanywane z gumy.

Tubolito

S-TUBO

Dla potrzebujących prawdziwie lekkiej dętki powstały S-TUBO, dętki, które są wytrzymałe jak klasyczna dętka, lecz znacznie lżejsze od najbardziej ekstremalnych przykładów "wylajtowania".
S-TUBO są jednocześnie miniaturowe, dzięki czemu doskonałe jako zapas, który nie zajmie nam miejsca w kieszonce, torebce czy sakwie.

Aktywne filtry

 • Tubolito City / Tour 28"
  Szybki podgląd

  Tubolito City / Tour 28"

  Nasza cena: 119,99 zł   dostępny

  Zwiększona wydajność: Tubo City / Tour, ze zwiększoną grubością ścianki, jest 3 razy twardsza niż standardowe gumowe dętki i znacznie lepiej utrzymuje ciśnienie. Jest to idealny wybór na dłuższe przejażdżki po naturze, codzienne dojazdy do pracy i do wykorzystania w rowerach elektrycznych. Gotowa na hamulce tarczowe i szczękowe.

  Dostępny
 • Tubolito S-tubo MTB 29"
  Szybki podgląd

  Tubolito S-TUBO MTB

  Nasza cena: 149,90 zł   dostępny

  Jeszcze lżejsze, jeszcze bardziej kompaktowe, idealne jako zapasowa dętka: Linia produktów S-Tubo-MTB została opracowana tak, aby mieć możliwie najmniejszy rozmiar opakowania. Dzięki wyjmowanemu trzonkowi zaworu dętki po spakowaniu mają wymiary tylko Ø 3,5 cm x 5 cm wysokości. Odporność na przebicie jest taka sama jak w przypadku standardowych dętek z gumy butylowej o wadze jedynie 45 g (dla 29 ″).

  Dostępny
 • Tubolito CX/Gravel 700c
  Szybki podgląd

  Tubolito CX/Gravel 700c

  Nasza cena: 149,90 zł   dostępny

  Zaprojektowana dla opon o szerokości od 30 mm do 40 mm i gotowa na hamulce szczękowe i tarczowe Tubo-CX / Gravel jest dwa razy bardziej wytrzymała niż standardowe dętki. Jednocześnie, ze względu na niewielką wagę 54 gramów, gwarantuje naprawdę lekką jazdę. Dzięki zmniejszonemu o 50% rozmiarowi jest to również zapasowa dętka, która pasuje do każdej kieszeni.

  Dostępny
 • Tubolito Road 700c
  Szybki podgląd

  Tubolito Road 700c

  Nasza cena: 139,90 zł   dostępny

  Super lekka, waga zaledwie 38 g - Tubo-ROAD-700C oferuje oszczędność 70 g masy w porównaniu ze standardową dętką - co może mieć kluczowe znaczenie, zwłaszcza dla zawodników. Nadaje się do hamulców tarczowych i klasycznych hamulców szosowych.

  Dostępny
 • Tubolito TUBO MTB
  Szybki podgląd

  Tubolito TUBO MTB

  Nasza cena: 149,90 zł   dostępny

  Niska waga: w przypadku opon 29er można zaoszczędzić ponad 100 g na koło w porównaniu ze standardowymi dętkami butylowymi - i prawie dwa razy więcej miejsca w bagażu. Bezpieczeństwo jazdy jest dwukrotnie wyższe niż w przypadku standardowych dętek i zapewnia maksymalną ochronę przed kapciem. Montaż jest równie wygodny jak w przypadku produktów butylowych. Dętki Tubolito są również doskonałą alternatywą dla rozwiązań bezdętkowych.

  Dostępny