Lista produktów marki Lezyne

Firma Lezyne została założona 1 marca 2007 roku przez ikonę przemysłu Micki'ego Kozuschek'a. W początkach kariery zawodowej jako triathlonista, Kozuschek założył Maxcycles i wprowadził niedrogie, wysokiej jakości rowery i odzież na rynek niemiecki. Wkrótce po przeprowadzce do USA, Kozuschek założył Truvativ, który stał się wiodącym producentem OEM i części zamiennych do rowerów.

W czasach, gdy słabo zaprojektowane, plastikowe akcesoria katalogowe były standardem, celem Lezyne było zaprojektowanie i wyprodukowanie najwyższej jakości akcesoriów spełniających te same wysokie standardy, co wysokiej klasy komponenty rowerowe. W kilku słowach celem Lezyne'a była Konstrukcja inżynieryjna.

Dziś cel pozostaje ten sam, a Lezyne jest obecnie liderem branży akcesoriów rowerowych z nagradzanymi produktami na całym świecie.
Innowacyjne produkty, takie jak pompka podłogowa CNC Floor Drive z bezpieczną końcówką łączącą ABS, pompka ręczna Carbon Road Drive z lekką technologią Full Carbon i wieloma narzędziami wykorzystującymi zestaw bitów Center-Pivot, który wyróżnia Lezyne i wyprzedza konkurencję.

Od 2011 r. Firma Lezyne opracowuje oświetlenie LED i po raz kolejny wyznaczyła nowe standardy w zakresie projektowania i funkcji. Zespół wewnętrznych projektantów i inżynierów produktowych pracuje pod kierownictwem Mickiego Kozuscheka, tworząc najwyższej jakości oświetlenie w branży. Wszystkie oświetlenia LED Lezyne są testowane w sferze integrującej Lezyne; przyrząd służący do pomiaru strumienia świetlnego. Firma Lezyne opracowała również własne soczewki, aby uzyskać najlepszą możliwą optykę do lamp rowerowych. Więcej informacji o technologii LED można znaleźć w dziale Wsparcie.

W 2015 roku Lezyne dodała nową kategorię do swojej linii, wprowadzając komputery GPS. Chociaż było to ogromne przedsięwzięcie, była to naturalna ewolucja dla marki, która już posiadała podstawowy zespół najlepszych inżynierów komputerowych i elektrycznych. Komputery GPS firmy Lezyne zostały opracowane od podstaw, aby były lekkie, przyjazne dla użytkownika i naszpikowane funkcjami. Jednym z kluczowych atrybutów komputerów GPS jest możliwość sparowania z aplikacją na telefon Lezyne Ally, która umożliwia wyświetlanie powiadomień o e-mail'ach, SMS-ach i połączeniach telefonicznych.
W serii produktów Year 10, Lezyne pokazuje, że marka po raz kolejny ustanowiła nowe standardy na rynku akcesoriów do rowerów. Ich oferta oświetlenia LED stale się poprawia i przewodzi przemysłowi pod względem technologii, jakości i strumienia świetlnego. Firma Lezyne wprowadziła również zintegrowany niskoprofilowy manometr cyfrowy do pompek ręcznych, dzięki czemu są one najbardziej zaawansowanymi technologicznie pompkami ręcznymi dostępnymi obecnie.

Główna siedziba Lezyne znajduje się w San Luis Obispo w Kalifornii, USA; wszystkie ich produkty są wytwarzane i montowane w ich fabryce w Taichung na Tajwanie lub w bliskiej współpracy z pobliskimi sprzedawcami, którzy produkują części wyłącznie dla Lezyne. Również część załogi fabryki, jest wewnętrznym zespołem kontroli jakości, złożonym z inżynierów nadzorujących produkcję. Ta strona obsługuje również magazyn, z którego firma Lezyne dostarcza swoje produkty dystrybutorom na całym świecie. Chociaż bycie zapalonym rowerzystą nie jest wymagane, wielu pracowników Lezyne czerpie radość z jazdy na rowerach i szczęśliwie testuje produkty Lezyne przed ich wprowadzeniem do produkcji.

Ponadto Lezyne z dumą sponsoruje najlepszych sportowców, w tym Team Lotto-Soudal, Cedrica Gracię, Danny'ego MacAskilla i wielu innych.

Lezyne to połączenie miłości do jazdy na rowerze i pasji do projektowania - Znakomicie skonstruowane, inteligentnie zaprojektowane i kompletnie funkcjonalne.

Aktywne filtry

Pompka podłogowa LEZYNE...

Wysokiej klasy pompka podłogowa. Stalowy cylinder i tłok z wytrzymałą podstawą z kompozytu Matrix. Powiększony manometr do...
Cena 329,90 zł

Pompka podłogowa LEZYNE...

Wysokiej klasy pompka podłogowa. Trwała stalowy cylinder tłok. Ergonomiczna, elegancka rączka i podstawa pompki z kompozytu...
Cena 269,90 zł