Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Nowe produkty

Nowe produkty

Lista produktów marki Dartmoor Bikes

Dartmoor jest młodą, dynamicznie rozwijającą się polską marką. Rowery, ramy i części tworzone są przedz riderów dla riderów, zgodnie z filozofią #rideyourway.

Rowery Dartmoor to prosta odpowiedź na realizację pasji sportowych. Powstają z zamiłowania, spełniając wymagania sportowców i pasjonatów. Dartmoor Bikes są też dopasowanie do portfela Polskich użytkowników, rowerzystów, którzy mają wysokie umiejętności i chcieliby realizować je na górskich szlakach. Najlepsze endurówki i rowery trailowe to Dartmoor!

Rowery Dartmoor

Sukces Dartmoor'a polega na tym, ze jej rowery są projektowane przez pasjonatów. Dlatego nie ma tutaj miejsca na masową produkcję, w której ginie to, co najważniejsze – jak mawiają jej założyciele - zajawka. Sprzęt i akcesoria wykonywane przez markę Dartmoor są stworzone z myślą o osobach jeżdżących na rowerach i przez nie dobierane – stąd perfekcyjne dopasowanie do wymagań.

Rowery spod znaku Dartmoor Bikes zdobyły uznanie na całym świecie, są rozpoznawane dzięki rowerzystom, którzy są ambasadorami marki. Przeznaczone są głównie do jazdy po trudnym terenie, najczęściej sztucznych czy naturalnych torach leśnych, na których nie brakuje przeszkód. Dzięki doświadczeniu posiadanemu przez twórców marki Dartmoor zapewnia rowery nie tylko atrakcyjnie wizualnie, ale również – a może przede wszystkim – wyjątkowe, jak aluminiowy rower Two6Player, znany na całym świecie. Wykorzystują one najnowsze technologie i doświadczenie, które pozwalają na tworzenie rowerów sprawdzających się w ekstremalnych warunkach.

Prócz rowerów, marka Dartmoor oferuje akcesoriów i części, znane z doskonałej jakości przy niewygórowanej cenie.Akcesoria te wyróżnia ciekawa forma, nietuzinkowy wygląd korzystający z pastelowych i neonowych barw oraz przede wszystkim doskonała jakość, gwarantująca bezpieczne przejazdy nawet w bardzo trudnych warunkach. W ramach akcesoriów można kupić takie części rowerowe, jak na przykład nakładki na pegi, ramy, wysokiej jakości łańcuchy, napinacze, znane wszystkim  piasty, obręcze czy śruby do zębatek. Dzięki takiej różnorodności każdy pasjonat jest w stanie stworzyć swój własny, odpowiadający oczekiwaniom rower, który sprawdzi się w terenie górskim.

Sorry for the inconvenience.

Brak wyników. Spróbuj wyszukać ponownie