Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Nowe produkty

Nowe produkty

Lista produktów marki Dema Bikes

Marka Dema pochodzi ze Słowacji. Producenci Dema zawsze starają się być o krok do przodu, dlatego stale ulepszają swoje rowery, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym.

Dema to pierwsza i najstarsza słowacka marka rowerowa. W produkcji dba o ciągły rozwój i unowocześnianie swoich rowerów. Około 40 000 z nich jest produkowanych rocznie pod kierownictwem Jána Kubíčka. Ponad połowę z tego Dema eksportuje za granicę.

„Filozofią marki jest robienie tego, co lubimy, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy i widzimy zadowolonych klientów, którzy do nas wracają. Misją naszej marki jest szerzenie radości z jazdy na rowerze każdemu, kto kupi nasz produkt – mówi firma na swojej stronie internetowej.

DEMA zdobyła kilka nagród za swoje rowery, w tym nagrodę Bike of the Year i trzy słowackie nagrody Superbrands Awards. Z pewnością też widzi przyszłość w rowerach elektrycznych. Dema opracowała własny silnik elektryczny i ramę ze zintegrowanym akumulatorem.

W procesie rozwoju twórcy rowerów Dema skupiają się nie tylko na konstrukcji roweru i jakości komponentów, ale także na funkcjonalności, a zwłaszcza na bezpieczeństwie roweru. W szerokiej ofercie Dema stara się zadowolić wszystkie kategorie wydajnościowe i wiekowe, od profesjonalnych zawodników po najmniejszych rowerzystów. Podczas opracowywania wykorzystuje się najnowocześniejsze procesy i najwyższej jakości materiały, a także starannie rozważa dobór komponentów i ich wpływ na funkcjonalność roweru.

Aktywne filtry

 • Dema Energy 3
  • -200,00 zł
  Szybki podgląd

  Dema Energy 3

  Cena regularna: 2 699,00 zł -200,00 zł

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 699,00 zł

  Nasza cena: 2 499,00 zł   dostępny

  Dema Energy 3 to dobrej klasy górski hardtail MTB, uniwersalny, wygodny i przystępny cenowo. Rower ten pozwoli Ci zarówno sprawnie poruszać się po mieście jak i wybrać się na wycieczkę do parku, lasu czy dookoła miasta. Nadawać się będzie także na niewymagające wyprawy w góry.

  Dostępny