Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Nowe produkty

Nowe produkty

Lista produktów marki Sportful

Sportful. Najwyższej jakości włoska odzież rowerowa.

Korzenie Sportful sięgają roku 1972, kiedy to marka Sportful została założona przez Giordano Cremonese. Droga do tego dnia jest wyjątkowa i fascynująca, jest to historia głęboko naznaczona pasją Giordano do sportu i jego dążeniem do stworzenia odzieży sportowej z pierwszej ręki, której sportowcy potrzebowali i nie byli jeszcze w stanie znaleźć w drugiej połowie XX wieku.
Eksperymentując w manifatturze swoich rodziców, zaczął od tworzenia od podstaw kolorowych kombinezonów do narciarstwa biegowego, a wkrótce poszerzył horyzonty o odzież rowerową, łącząc rodzinną wiedzę rzemieślniczą z osobistą w sprawach sportu i aktywności na świeżym powietrzu.

Na tych terenach marka szybko się rozwinęła i nagle stała się jednym z największych graczy w dziedzinie rozwoju odzieży sportowej, wywierając ogromny wpływ na wyniki w narciarstwie klasycznym i kolarskim, ubierając mistrzów w ich najbardziej zadziwiających osiągnięciach. Od złotego medalu Silvio Faunera na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Lillehammer ’94 po ostatnie sukcesy Dorothei Wierer, Federico Pellegrino i włoskiej reprezentacji w narciarstwie klasycznym. Od kultowych osiągnięć zespołu Mapei w latach 90., po złoto olimpijskie Paolo Bettiniego w Atenach 2004, 98. Giro d’Italia wygrany przez Alberto Contadora i trzy Rainbow Jersey Petera Sagana.

Ludzie o podobnych poglądach przyciągają się nawzajem, a pasja karmi się, tworząc pozytywny rozmach. Firma rośnie i staje się grupą, ambicja wciąż jest wysoka i krok po kroku zmierza do wielkich osiągnięć. Silna determinacja i jasna wspólna wizja nigdy nie zostały odłożone na bok.

Sportful. Najwyższej klasy odzież rowerowa.

Wszystko to jest możliwe dzięki wielu ludziom działającym w synergii, aby osiągnąć wspólny cel, będąc pierwszymi, którzy dbają i zatrudniają swoje produkcje, robiąc to, co najbardziej kochają w czasie wolnym.

Rozwój globalnej marki w małym miasteczku liczącym około 3000 mieszkańców, na skraju Parco Nazionale delle Dolomiti Bellunesi, przez wielu może być uważany za hazard. Dla rodziny Cremonese był to raczej najmądrzejszy pomysł. Utrzymywanie związku z korzeniami firmy i ziemią, która latem widziała historię kolarstwa na swoich drogach, a narciarstwa nordyckiego na zaśnieżonych trasach zimą, pozwala kochać naszą pracę i rozwijać wymyślone produkty. zaprojektowane przez profesjonalnych sportowców oraz wymagających amatorów, zanim zostaną poddane drobiazgowym testom tuż za naszymi drzwiami.

Ostrość i intuicja Giordano Cremonese nie przeminęły z biegiem czasu. Raczej ciągle się odnawia i pozytywnie inspiruje zespół, który oddał w ręce synów Giordano, który ma ten sam zapał do ciągłego odkrywania i ulepszania odzieży wymaganej przez mistrzów, sportowców i miłośników outdooru aby przenieść swoje wyniki na wyższy poziom i poczuć się jednym z otoczeniem.

Aktywne filtry

 • SPORTFUL Giara overshort
  Szybki podgląd

  SPORTFUL Giara overshort

  Nasza cena: 389,90 zł   dostępny

  Techniczne spodenki, które mogą towarzyszyć Ci w szutrowej przygodzie, zarówno na rowerze, jak i poza nim. Noś je do technicznej bielizny lub szorty na szelkach. Ich krój, zapinane na zamek kieszenie i powłoka DWR sprawiają, że są przydatne w wielu sytuacjach.

  Dostępny
 • SPORTFUL Giara jersey
  Szybki podgląd

  SPORTFUL Giara jersey

  Nasza cena: 359,90 zł   dostępny

  Każdy z nas przywiązuje swoje głębokie, osobiste znaczenie do pojęcia przygody. Dzięki wysokiej rozciągliwości i kluczowym detalom technicznym, Giara Jersey zawsze jest w stanie zinterpretować różne potrzeby w tym samym duchu.

  Dostępny
 • SPORTFUL Rocket jersey
  Szybki podgląd

  SPORTFUL Rocket jersey

  Nasza cena: 329,90 zł   dostępny

  Minimalistyczny krój i agresywny design charakteryzujący się metalicznymi odcieniami, które tworzą grę kolorów ze światłem słonecznym.

  Dostępny
 • SPORTFUL Neo Bibshort
  Szybki podgląd

  SPORTFUL Neo Bibshort

  Nasza cena: 280,00 zł   dostępny

  Techniczne spodenki, które mogą towarzyszyć Ci w szutrowej przygodzie, zarówno na rowerze, jak i poza nim. Noś je do technicznej bielizny lub szorty na szelkach. Ich krój, zapinane na zamek kieszenie i powłoka DWR sprawiają, że są przydatne w wielu sytuacjach.

 • SPORTFUL Supergiara Bibshort
  Szybki podgląd

  SPORTFUL Supergiara Bibshort

  Nasza cena: 539,00 zł   niedostępny

  Krótkie spodenki zaprojektowane specjalnie do użytku z rowerem gravelowym: specjalna wkładka i trzy kieszenie z siatki, aby zwiększyć ładowność. Niezależnie od tego, czy chcesz zmierzyć się z Brudną Kanzą, czy też z wielogodzinnym (lub dniowym) doświadczeniem na szutrze, nie będziesz w stanie się bez niego obejść.