Lista produktów marki Sportful

Sportful. Najwyższej jakości włoska odzież rowerowa.

Korzenie Sportful sięgają roku 1972, kiedy to marka Sportful została założona przez Giordano Cremonese. Droga do tego dnia jest wyjątkowa i fascynująca, jest to historia głęboko naznaczona pasją Giordano do sportu i jego dążeniem do stworzenia odzieży sportowej z pierwszej ręki, której sportowcy potrzebowali i nie byli jeszcze w stanie znaleźć w drugiej połowie XX wieku.
Eksperymentując w manifatturze swoich rodziców, zaczął od tworzenia od podstaw kolorowych kombinezonów do narciarstwa biegowego, a wkrótce poszerzył horyzonty o odzież rowerową, łącząc rodzinną wiedzę rzemieślniczą z osobistą w sprawach sportu i aktywności na świeżym powietrzu.

Na tych terenach marka szybko się rozwinęła i nagle stała się jednym z największych graczy w dziedzinie rozwoju odzieży sportowej, wywierając ogromny wpływ na wyniki w narciarstwie klasycznym i kolarskim, ubierając mistrzów w ich najbardziej zadziwiających osiągnięciach. Od złotego medalu Silvio Faunera na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Lillehammer ’94 po ostatnie sukcesy Dorothei Wierer, Federico Pellegrino i włoskiej reprezentacji w narciarstwie klasycznym. Od kultowych osiągnięć zespołu Mapei w latach 90., po złoto olimpijskie Paolo Bettiniego w Atenach 2004, 98. Giro d’Italia wygrany przez Alberto Contadora i trzy Rainbow Jersey Petera Sagana.

Ludzie o podobnych poglądach przyciągają się nawzajem, a pasja karmi się, tworząc pozytywny rozmach. Firma rośnie i staje się grupą, ambicja wciąż jest wysoka i krok po kroku zmierza do wielkich osiągnięć. Silna determinacja i jasna wspólna wizja nigdy nie zostały odłożone na bok.

Sportful. Najwyższej klasy odzież rowerowa.

Wszystko to jest możliwe dzięki wielu ludziom działającym w synergii, aby osiągnąć wspólny cel, będąc pierwszymi, którzy dbają i zatrudniają swoje produkcje, robiąc to, co najbardziej kochają w czasie wolnym.

Rozwój globalnej marki w małym miasteczku liczącym około 3000 mieszkańców, na skraju Parco Nazionale delle Dolomiti Bellunesi, przez wielu może być uważany za hazard. Dla rodziny Cremonese był to raczej najmądrzejszy pomysł. Utrzymywanie związku z korzeniami firmy i ziemią, która latem widziała historię kolarstwa na swoich drogach, a narciarstwa nordyckiego na zaśnieżonych trasach zimą, pozwala kochać naszą pracę i rozwijać wymyślone produkty. zaprojektowane przez profesjonalnych sportowców oraz wymagających amatorów, zanim zostaną poddane drobiazgowym testom tuż za naszymi drzwiami.

Ostrość i intuicja Giordano Cremonese nie przeminęły z biegiem czasu. Raczej ciągle się odnawia i pozytywnie inspiruje zespół, który oddał w ręce synów Giordano, który ma ten sam zapał do ciągłego odkrywania i ulepszania odzieży wymaganej przez mistrzów, sportowców i miłośników outdooru aby przenieść swoje wyniki na wyższy poziom i poczuć się jednym z otoczeniem.

Aktywne filtry

SPORTFUL Giara jersey

Każdy z nas przywiązuje swoje głębokie, osobiste znaczenie do pojęcia przygody. Dzięki wysokiej rozciągliwości i kluczowym...
Cena 359,90 zł

SPORTFUL Giara overshort

Techniczne spodenki, które mogą towarzyszyć Ci w szutrowej przygodzie, zarówno na rowerze, jak i poza nim. Noś je do...
Cena 389,90 zł

SPORTFUL Neo Bibshort

Techniczne spodenki, które mogą towarzyszyć Ci w szutrowej przygodzie, zarówno na rowerze, jak i poza nim. Noś je do...
Cena 280,00 zł

SPORTFUL Rocket jersey

Minimalistyczny krój i agresywny design charakteryzujący się metalicznymi odcieniami, które tworzą grę kolorów ze światłem...
Cena 329,90 zł