Outlet rowerowy, Fuji, GT, Kross, Kelly's, Corratec

Outlet

Zobacz, jakie łakocie można znaleźć w naszym outlecie! Wysokie modele rowerów z ubiegłych roczników w zaskakująco korzystnych cenach!
Rowery są nowe, pełnosprawne. Mogą nosić minimalne ślady - są częścią ekspozycji naszych sklepów.

Aktywne filtry

 • GT Transeo Comp 2018
  • -5%
  Szybki podgląd

  GT Transeo Comp 2018

  1 999,00 zł -5% 1 899,10 zł   dostępny

  Doskonały rower crossowy o sprawdzonej geometrii uzyskanej dzięki ramie Triple Triangle. Gotowy nie tylko do jazdy po alejkach i drogach rowerowych, ale i wąskich ścieżkach wzdłuż górskich strumieni, by w końcu zawieźć cię do ulubionej kafejki. Transeo to najbardziej uniwersalny rower miejski GT.

  w magazynie
 • GT Transeo Elite Womens 2019
  • -5%
  Szybki podgląd

  GT Transeo Elite Womens 2019

  2 599,00 zł -5% 2 469,10 zł   zapytaj

  Jeśli wybierasz rower jako swój sposób na przemieszczanie się po mieście, ale lubisz pojechać nim gdzieś dalej w weekend i okazjonalnie przejechać się ze znajomymi, to potrzebujesz czegoś bardziej wszechstronnego. Rowery serii Cross oferują komfortową geometrię i lekkie ramy, czyniąc jazdę przyjemniejszą niż kiedykolwiek!

 • Fuji Sportif 1.3 D 2017
  • -20%
  Szybki podgląd

  Fuji Sportif 1.3 D 2017

  5 649,00 zł -20% 4 519,20 zł   zapytaj

  Sportif został zaprojektowany z myślą o wszechstronności i wydajności. Wzorując się na geometrii najwyższych modeli endurance, stosując większy rozstaw osi i wyższą główkę ramy uzyskaliśmy redukcję zmęczenia ramion i obciążenia pleców podczas jazdy. Geometria endurance sprawia, że Sportif jest idealnym rowerem do lokalnych przejażdżek, dłuższych podróży i wypraw szosowych.

 • GT Grade Elite
  Szybki podgląd

  GT Grade Elite

  4 299,00 zł   zapytaj

  Gravel, all-road, czy jakkolwiek chcesz go nazwać, Grade jest gotowy na przygodę zaraz po rozpakowaniu. Dzięki zaprojektowanej na nowo, lekkiej i sprężystej ramie z nowym wcieleniem kultowego Triple Triangle™, Grade stanowi nową jakość w kwestii komfortu, wszechstronności i personalizacji.

 • Corratec SUPER BOW FUN 29
  • -25%
  Szybki podgląd

  Corratec SUPER BOW FUN 29

  4 499,00 zł -25% 3 374,30 zł   zapytaj

  Wysokiej klasy rower XC 29" z niepowatarzalną ramą Corratec Superbow.

  Charakterstyczny kształt ramy przypominający łuk jest dla wielu rowerzystów znakiem firmowym marki Corratec. Tylny widelec Superbow jest niezwykle kompaktowy i sztywny, kształt ramy redukuje znacznie wibracje przenoszone na rowerzystę. Kształt ramy opracowny z myślą o kołach 29 cali przekłada się na wyjątkowe właściwości jezdne zauważalne zwłaszcza na nierównym podłożu.