Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Nowe produkty

Nowe produkty

Koszulki rowerowe

Koszulki

Koszulki z detalami zaprojektowanymi pod kątem jak najlepszego komfortu podczas jazdy w terenie. Pasuje do dżinsów i całodziennej jazdy w górach!
Z przyjemnością wybierzesz się w nich do pracy czy kina.

Aktywne filtry

 • Rocday Koszulka Park SANITIZED®
  Szybki podgląd

  Rocday Koszulka Park...

  Nasza cena: 179,00 zł   dostępny

  Nowa bluza z krótkim rękawem do jazdy enduro i w bikeparkach w nowej odświeżonej wersji ! Klasyczny reglanowy krój połączyliśmy z detalami zaprojektowanymi pod kątem jak najlepszego komfortu podczas jazdy w terenie. Sprawdź również wersję z długim rękawem w naszej ofercie

  Dostępny
 • SPORTFUL Giara jersey
  Szybki podgląd

  SPORTFUL Giara jersey

  Nasza cena: 359,90 zł   dostępny

  Każdy z nas przywiązuje swoje głębokie, osobiste znaczenie do pojęcia przygody. Dzięki wysokiej rozciągliwości i kluczowym detalom technicznym, Giara Jersey zawsze jest w stanie zinterpretować różne potrzeby w tym samym duchu.

  Dostępny
 • SPORTFUL Rocket jersey
  Szybki podgląd

  SPORTFUL Rocket jersey

  Nasza cena: 329,90 zł   dostępny

  Minimalistyczny krój i agresywny design charakteryzujący się metalicznymi odcieniami, które tworzą grę kolorów ze światłem słonecznym.

  Dostępny
 • Rocday Koszulka Element...
  Szybki podgląd

  Rocday Koszulka Element...

  Nasza cena: 149,00 zł   dostępny

  Uniwersalna bluza z krótkim rękawem do jazdy all mountain i enduro. Krój oparty jest o kształt klasycznego t-shirta. Połączyliśmy go z detalami zaprojektowanymi pod kątem jak najlepszego komfortu podczas jazdy w terenie. Pasuje do dżinsów i całodziennej jazdy w górach!