Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Nowe produkty

Nowe produkty

Trenażery

Trenażery

Trenuj w domu jak profesjonalistai Odkryj trenażery Elite. Od trenażerów z napędem bezpośrednim po te na kółkach. Od interaktywnych trenerów po klasyczne. Najwyższa skuteczność treningu do Twojej dyspozycji!

Aktywne filtry

 • Elite trenażer Novo Force
  Szybki podgląd

  Elite trenażer Novo Force

  Nasza cena: 839,00 zł   dostępny

  „Łatwy” trenażer domowy z oporem magnetycznym

  NOVO FORCE to wysokiej klasy klasyczny trenażer domowy. Posiada bardzo kompaktową jednostkę oporności magnetycznej. Jego konstrukcja została odnowiona w porównaniu z innymi modelami w swojej kategorii i ma solidną ramę z bardzo innowacyjnymi funkcjami.

  Dostępny
 • Elite trenażer Qubo Fluid
  Szybki podgląd

  Elite trenażer Qubo Fluid

  Nasza cena: 1 399,00 zł   dostępny

  Praktyczny.

  Łatwa konfiguracja, tylko jeden prosty ruch z systemem Fast Fixing do blokowania i odblokowywania roweru za pomocą jednej dźwigni. Wystarczy umieścić rower, a element oporowy automatycznie wejdzie w kontakt z kołem.

  Dostępny
 • Elite trenażer Suito-T
  Szybki podgląd

  Elite trenażer Suito-T

  Nasza cena: 3 149,00 zł   dostępny

  Najnowszy model Elite Suito to nowoczesny, interaktywny trenażer, który zapewnia realistyczne wrażenia z jazdy, gotowy do jazdy w ciągu kilku minut od wyjęcia z pudełka.

  Dostępny
 • Elite trenażer Directo XR-T
  Szybki podgląd

  Elite trenażer Directo XR-T

  Nasza cena: 3 799,00 zł   dostępny

  Nowy model Elite Direto XR to nasz najbardziej zaawansowany interaktywny trenażer ze zintegrowanym miernikiem mocy. Idealny do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności w całkowicie wciągającym treningu domowym.

  Dostępny