Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Nowe produkty

Nowe produkty

Lampki rowerowe

Oświetlenie rowerowe

Twoja jazda rowerem nie musi się kończyć tylko dlatego, że kończy się dzień. Szeroka gama wysokiej jakości lamp rowerowych LED zapewnia, że ​​możesz jeździć przez cały dzień – i całą noc.

Co istotne, nowoczesne lampki rowerowe warto włączać także w dzień. Nie tylko pochmurny czy mglisty ale także pogodny i słoneczny.
Dlaczego? Zarówno badania, jak i nasze subiektywne odczucia wskazują, rowerzysta "rzucający się w oczy" dzięki oświetleniu jest znacznie bezpieczniejszy. Służą temu specjalne tryby świecenia, w które wyposażonych jest wiele oferowanych przez bbike modeli. Bo wybieramy najsensowniejsze lampy z dostępnych na rynku kolekcji ;).

Niezależnie od tego, czy szukasz wyjątkowo jasnego reflektora do jazdy po szlakach o północy, czy tylnego światła „być widzianym” do wieczornych dojazdów do pracy, nasza kolekcja świateł rowerowych LED zapewnia rowerzystom idealne połączenie mocy, czasu pracy i kształtu aby zaspokoić ich potrzeby rowerowe.

Sorry for the inconvenience.

Brak wyników. Spróbuj wyszukać ponownie