Rowery MTB Enduro

Rowery MTB Enduro to idealny wybór dla osób, które chcą czerpać maksymalną przyjemność z jazdy w trudnym terenie. Są to rowery zaprojektowane do jazdy po szlakach o dużych nachyleniach, z dużymi przeszkodami i zjazdami. Cechuje je duży skok zawieszenia - od 150 do 180 mm, co zapewnia odpowiednią amortyzację na nierównym terenie, agresywne ogumienie na wytrzymałych kołach, mocne hamulce, wytrzymałe ramy karbonowe lub aluminiowe.

Aktywne filtry

  • -4 000,00 zł

Marin Alpine Trail 7 2023

Zbudowany do agresywnej jazdy enduro, by przekraczać dotychczasowe granice
Cena podstawowa 13 999,00 zł -4 000,00 zł Cena 9 999,00 zł

Mondraker SuperFoxy 2022

Wyjątkowo wytrzymała aluminiowa rama STEALTH ALLOY, system zawieszenia ZERO i FORWARD GEOMETRY gwarantują, że staniesz się...
Cena 19 699,00 zł
  • Oczekiwanie na dostawę

Norco Sight A2

Norco Sight A2 - uniwersalna maszyna pozwalająca królować na każdym trailu, dzięki systemowi Ride Aligned daje możliwość...
Cena 15 899,00 zł
  • Oczekiwanie na dostawę

GT Force 29 Elite

Nowy Force, otrzymał pancerną ramę z aluminium, zoptymalizowaną pod kątem kół 29" i dostrojony dla riderów jeżdżących na 110%....
Cena 12 999,00 zł
  • Oczekiwanie na dostawę

Norco Sight C2 Sram

Norco Sight C2 - uniwersalna karbonowa maszyna pozwalająca królować na każdym szlaku, dzięki systemowi Ride Aligned daje...
Cena 23 299,00 zł
  • Nowy
  • Oczekiwanie na dostawę

Mondraker Foxy 2022

Mondraker Foxy to klasa sama w sobie. Dostępny w wersjach alu i karbon, z kołami 29". Doskonały do lekkiego Enduro, AM, Trail....
Cena 18 199,00 zł

Rowery Enduro

Rowery enduro to specjalistyczne rowery górskie zaprojektowane do jazdy w trudnym terenie. Charakteryzują się długim skokiem zawieszenia, mocną ramą i wytrzymałymi komponentami.

Dla kogo: Rowery enduro są przeznaczone dla doświadczonych rowerzystów, którzy lubią ekstremalne wyzwania.

Teren: Rowery enduro są zaprojektowane do jazdy w trudnym terenie, takim jak strome zjazdy, techniczne singletracki i skomplikowane sekcje z przeszkodami.

Charakterystyka rowerów: Rowery enduro mają długi skok zawieszenia (140-180 mm), mocną ramę, wytrzymałe komponenty, duże koła (27,5 lub 29 cali) i szerokie opony.

Marki: Poniżej przedstawiamy opisy niektórych marek rowerów enduro:

Cannondale. Cannondale jest znanym producentem rowerów, który oferuje różne modele rowerów enduro. Jeden z ich popularnych modeli to Jekyll Carbon 1, który jest nowej generacji rowerem enduro o skoku 170/165mm.
Marin. Marin oferuje rowery enduro zaprojektowane z myślą o bardziej wyboistej i agresywnej jeździe. W ich ofercie znajdują się zarówno rowery z pełnym zawieszeniem, jak i w wersji sztywnej.
Mondraker. Mondraker jest hiszpańskim producentem rowerów, który jest znany z innowacyjnych technologii i unikalnego designu. Oferują różne modele rowerów enduro, które są zaprojektowane do jazdy w trudnym terenie.
Norco. Norco oferuje rowery enduro, które są zaprojektowane do jazdy w trudnym terenie. Ich rowery enduro są wyposażone w zaawansowane technologie, takie jak High Virtual Pivot suspension, które zapewniają precyzyjną jazdę i redukują zmęczenie.

Filtruj według

Marka

Marka

Produkty

Produkty