Lista produktów marki Basso

Włoski producent rowerów szosowych najwyższej klasy, tworzonych w większej części na zamówienie Klientów.
Diamante to najbardziej znany model w kolekcji Basso.

Włoski producent rowerów szosowych najwyższej klasy, tworzonych w większej części na zamówienie Klientów.
Basso tworzy rowery korzystając z komponentów najwyższej klasy; japońskiego karbonu, podzespołów najwyższej klasy oraz własnych komponentów (microdrive), których jest producentem.

 • Basso Palta
  Szybki podgląd

  Basso Palta

  13 665 zł   dostępny

  Prezentujemy adresowane dla koneserów włoskiego stylu rowery Basso, dostępne w konfiguracjach tworzonych na zamówienie przyszłego właściciela.

  Palta dostępna jest w trzech kolorach, w dwóch wersjach osprzętu (Sram Rival 1 i Sram Force 1 CX) i na dwóch rodzajach kół Microtech - karbonowym MR38 Disc CL oraz aluminiowym MCT38 DUSC CL

  Uwaga! Konfiguracja na życzenie zamawiającego zawiera także możliwość doboru długości i kąta mostka, długości ramion korby i szerokości kierownicy.
  Niniejsza specyfikacja nie zawiera akcesoriów dodatkowych.

  W celu ustalenia opcji zamówienia, prezentacji roweru i ew. jazd testowych prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny.
  Zamawiany rower jest produkowany w czasie dwóch tygodni. Do terminu realizacji należy doliczyć czas dostawy (około 5 dni roboczych).

  Rower produkowany na zamówienie
 • Basso Venta
  • Obniżka
  Szybki podgląd

  Basso Venta

  8 333 zł -2 000 zł 6 333 zł   zapytaj

  Nowa Venta to rower, który każdy chciałby mieć. Od profesjonalisty do niedzielnego amatora!
  Dostępny w 7 rozmiarach (od 45 do 61) i trzech kolorach. Kształt rurek i kształt ramy ogólnie są wynikiem wnikliwych studiów. Chcieliśmy stworzyć rower o bardzo świeżym wyglądzie, ale zachowując „łatwą” i klasyczną geometrię. Jak Diamante i Astra ta nowa rama jest „Alu Free”, co oznacza, że w uchwytach łożyskowych nie ma aluminium (suport dolny i obszar rury główki). Wewnętrzne prowadzenie kabli, kompatybilność z di2 lub eps, stożkowa główka i widelec z pełnego karbonu to tylko niektóre z cech, które czynią tę ramę świetną.