Rowery dziecięce: wg wzrostu

Ze względu na fakt, że dzieci nie rosą równo, polecamy szukać roweru odpowiedniego do wzrostu. Zapewni to odpowiedni dobór rozmiaru ramy i kół.

Aktywne filtry

  • -70,00 zł
  • Nowy

Amulet 12 Tomcat

Rowery Amulet to marka superlekkich rowerów dla dzieci i dorosłych. Cechuje je najwyższa jakość wykonania właściwa dla marek...
Cena podstawowa 1 149,00 zł -70,00 zł Cena 1 079,00 zł
  • -70,00 zł
  • Nowy

Amulet 20 Fun

Jeśli Ty i Twoje dziecko lubicie rowerowe przejażdżki, możesz dać swojej pociesze szanse na więcej przyjemności. Na większych...
Cena podstawowa 1 529,00 zł -70,00 zł Cena 1 459,00 zł

Rowery dziecięce

Dla dzieci w wieku od roku do 14 lat. W naszym sklepie znajdziesz wyselekcjonowane modele i marki. Wszystkie są nowoczesnymi rozwiązaniami łączącymi przyjazną geometrię i niską wagę.

Podział wiekowy. Sugerujemy korzystanie z podziału wg wzrostu - tak dobrany rower na pewno będzie odpowiedni.

Rozmiar koła. Nowoczesne rowery dziecięce są projektowane podobnie jak rowery dla dorosłych - oboowiązuje tutaj zasada, że łatwiej jeździ się na większych kołach. Dlatego rowery na kole 20" są dostępne już dla dzieci o wzroście 115 cm. Dzięki temu małym rowerzytom jeździ się łatwiej, ich rower ma już nawet przerzutkę, która ułatwia podjeżdżanie i pozwala przejechać dłuższe trasy.

Waga rowerów. Oferowane przez nas rowery to lekkie i bardzo lekkie modele. Dlatego wiele z nich zamiast ciężkiego amortyzatora, który w większości małych rowerów po prostu nie działa, mają widelec sztywny. Producenci zauważyli wreszcie, że dzieci są lżejsze i przestali na siłę uszczęśliwiać je tym wszystkim, czego potrzebuą dorośli. Nasz oferta to rowery, które bardzo niską wagę łączą z naprawdę przystępną ceną a stosowane rozwiązania, jak np. ultralekkie aluminiowe komponenty czy magnezowe ramy pozwalają uzyskać rekordowo niską wagę.

Atrakcyjne kolory. Co ważne rowery i rowerki w naszym sklepie cechuje nowoczesne i ciekawe wzornictwo. Małe rowery mają niebanalne kolory ale producenci pamiętają o przywiązaniu do ulubionych w danym wieku barw. Dla starszych dzieci kolory są dobrane odpowiednio do wieku.

Dodatki. Najmłodsze dzieci uwielbiają dodatki - odblaskowe elementy, koszyki czy wstążki - znadziecie u nas rowerki z takimi akcesoriami, mamy tez modele dla małych sportowców i turystów, skoncentrowanych na osiąganiu celów a nie dodatkach.

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Rozmiar koła

Rozmiar koła

Produkty

Produkty