Dopasowanie roweru, bikefitting

Dopasowanie roweru, bikefitting

Nasze usługi w zakresie doboru rozmiaru i dopasowania mogą pomóc w zakupie roweru w odpowiednim rozmiarze, dokładnym ustawieniu bloków do butów, zaleceniu najlepszego siodełka dla Twoich potrzeb a także udzieleniu wskazówek dotyczących optymalnej pozycji rowerowej i konfiguracji roweru dla Twojego stylu jazdy. Dynamiczna analiza ruchu IdMatch firmy Selle Italia pozwala nam na zaproponowanie Ci optymalnego roweru wraz z dokładnymi  informacjami nt personalizacji, jakich rower wymaga.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w tym sporcie, doświadczonym profesjonalistą, czy kimkolwiek pomiędzy; Inwestycja w profesjonalny rower ma wiele zalet. Zwiększona moc, wydajność i aerodynamika to zalety, z których korzysta każdy rowerzysta. Co więcej, jazda na rowerze, który idealnie do Ciebie pasuje, pomoże Ci uniknąć kontuzji, dzięki czemu będziesz mógł dłużej cieszyć się jazdą w pełnym komforcie.

W zależności od tego, której z tych usług potrzebujesz, może to zająć od kilkunastu minut do kilku godzin i zapewnić Ci prostą, spersonalizowaną poradę dotyczącą najlepszego rozmiaru roweru, zalecane zmiany w celu poprawy komfortu, konkretny schemat optymalnej konfiguracji osobistej dla konkretnego roweru i dostarczyć Twój szczegółowy raport.Post comments