• Twój koszyk jest pusty!

FUJI ALTAMIRA CX 1.3

11 749,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: ALTAMIRA CX 1.3
  • Dostępność: Wysyłka w 2-3 dni robocze. Prosimy o kontakt

Dostępne opcje

Opis

Szosowy, zbudowany na karbonowej ramie, rower typu cyclocross, pozwalający na jazdę nie tylko po twardych nawierzchniach ale i po drogach gruntowych, przełajówka wyposażona w napęd SRAM Force CX-1 1 x 11 i hydrauliczne hamulce tarczowe.

Geometria
SIZES(49cm)S/M(52cm)M(54cm)M/L(56cm)L(58cm)XL(61cm)
SEAT TUBE C TO T490520540560580600
SEAT TUBE EFFECTIVE490520540560580610
TOP TUBE EFFECTIVE520535545560575590
HEAD TUBE LENGTH110130140160180200
SEAT TUBE ANGLE / ACTUAL75.0°74.5°73.0°73.0°73.0°73.0°
HEADTUBE ANGLE71.0°71.5°72.0°72.0°72.0°72.0°
CHAINSTAY LENGTH425425425425425425
WHEELBASE100510101001101610321047
BB DROP676767676767
FORK OFFSET484848484848
TRAIL67.764.561.361.361.361.3
STACK531552563582601620
REACH378382373382391401
STANDOVER760784798815837856
STEM9090100100120120
HANDLEBAR WIDTH400400420420440440
CRANK LENGTH170170172.5172.5175175
WHEEL SIZE700700700700700700
SEAT POST DIAMETER31.631.631.631.631.631.6
* Geometry subject to change, it may vary by country.

Specyfikacja

Rama
Materiał C10 ultra high-modulus carbon disc-only frame w/ shaped top tube for portaging, integrated tapered head tube w/ 1 1/2" lower, oversized 34.9mm round seat tube, PIIS BB86 shell, double water bottle mounts, oversized chainstays, carbon dropout w/ replaceable hanger
Rozmiar XS (49cm), S (52cm), M (54cm), L (56cm), XL (58cm), XXL (60cm)
Waga 17.85 lbs. / 8.09 kg.
Widelec FC-330 Cross carbon monocoque, 12mm thru-axle w/ flat-mount disc tabs, tapered steerer
Stery FSA, 1 1/8" upper - 1 1/2" lower, integrated
Komponenty
Kierownica Oval Concepts 310 Ergo, 6061 alloy, 31.8mm clamp, 133mm drop, 4° sweep
Wsporniki kierownicy Oval Concepts 313, 3D-forged 6061 stem body, +/-7°
Siodło Oval Concepts 734 with pressure relief zone, cromo rail
Sztyca Oval Concepts 905, carbon & alloy, 31.6mm diameter
Napęd
Manetki SRAM Rival DoubleTap w/ hydraulic reservior, 11-speed
Przerzutka przód -
Przerzutka tył SRAM Rival, 11-speed
Korba SRAM Force CX-1, 42T
Łańcuch KMC X11, 11-speed w/ MissingLink
Kaseta SRAM PG-1130, 11-32T, 11-speed
Hamulce SRAM Rival hydraulic disc for road, 160mm / 140mm rotors Manetki: SRAM Rival, DoubleTap w/ hydraulic reservior
Przełożenia 1x11
Koła
Obręcze Oval Concepts 723 Disc, Centerlock hubs, 100x12mm & 142x12mm thru axles, 700c 24/28H tubeless compatible rims
Piasty Oval Concepts 723 Disc, Centerlock hubs, 100x12mm & 142x12mm thru axles, 700c 24/28H tubeless compatible rims
Opony Challenge Grifo 700 x 32cc, 120tpi, folding