• Twój koszyk jest pusty!

FUJI GRAN FONDO CLASSICO 1.3

6 999,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: FUJI GRAN FONDO CLASSICO 1.3
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Opis

    Rower szosowy z ramą karbonową zaprojektowany do jazdy na długich dystansach i po nie najlepszych drogach. Wyposażony w osprzęt Shimano 105 2x11.


    SIZEXS(47cm)S(50cm)M(53cm)L(55cm)XL(58cm)XXL(61cm)
    SEAT TUBE C TO T441470500520550580
    SEAT TUBE EFFECTIVE470500530550580610
    TOP TUBE EFFECTIVE515530545560580600
    HEAD TUBE LENGTH125150170190210235
    SEAT TUBE ANGLE / ACTUAL75.0°75.0°73.0°73.0°73.0°73.0°
    HEADTUBE ANGLE71.0°71.0°71.5°73.0°73.0°73.0°
    CHAINSTAY LENGTH415415415415415415
    WHEELBASE9921009100199310131033
    BB DROP696969696969
    FORK OFFSET525252434343
    TRAIL60.760.757.657.857.857.8
    STACK519543561591612635
    REACH386394382378403417
    STANDOVER726757771803824851
    STEM9090100100120120
    HANDLEBAR WIDTH400400420420440440
    CRANK LENGTH170170172.5172.5175175
    WHEEL SIZE700700700700700700
    SEAT POST DIAMETER31.631.631.631.631.631.6
    * Geometry subject to change, it may vary by country.

    Specyfikacja

    Rama
    Materiał C5 high-modulus carbon, integrated head tube w/ 1 1/2" lower, oversized PIIS BB86 shell, double water bottle mounts, oversized ETC chainstays w/ replaceable hanger
    Rozmiar S (50cm), M (53cm), L (55cm), XL (58cm)
    Waga 19.47 lbs. / 8.82 kg
    Widelec FC-440 carbon w/ tapered carbon steerer & alloy dropout
    Stery FSA, 1 1/8" upper - 1 1/2" lower, integrated
    Komponenty
    Kierownica Oval Concepts 300S Shallow Drop, 6061 alloy, 31.8mm clamp, 133mm compact drop
    Wsporniki kierownicy Oval Concepts 313, 3D-forged 6061 stem body, +/-7°
    Siodło Oval Concepts R300 w/ steel rails
    Sztyca Oval Concepts 300, 6061 alloy, 31.6mm diameter
    Napęd
    Manetki Shimano 105, STI, 11-speed
    Przerzutka przód Shimano 105, braze-on mount
    Przerzutka tył Shimano 105, 11-speed
    Korba Oval Concepts 300, forged 6066 arms, Praxis rings, 50/34T
    Łańcuch KMC X11, 11-speed
    Kaseta Shimano 105, 11-28T, 11-speed
    Hamulce Tektro R540 forged-alloy dual pivot w/ cartridge pads Manetki: Shimano 105, STI, 11-speed
    Przełożenia 2 x 11
    Koła
    Obręcze Vera Corsa DPM27, double wall, 24/28h, Formula road hubs
    Piasty Vera Corsa DPM27, double wall, 24/28h, Formula road hubs
    Opony Vittoria Zaffiro, 700 x 25, 26tpi