• Twój koszyk jest pusty!

ALTAMIRA CX 1.1

21 999,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: ALTAMIRA CX 1.1
  • Dostępność: Wysyłka w 2-3 dni robocze. Prosimy o kontakt

Dostępne opcje

Opis

Wysokiej klasy szosowy, zbudowany na karbonowej ramie, rower typu cyclocross, pozwalający na jazdę nie tylko po twardych nawierzchniach ale i po drogach gruntowych, przełajówka wyposażona w napęd SRAM Red22 2 x 11 i hydrauliczne hamulce tarczowe. Rower na karbonowych kołach Oval 950CX.

Geometria
SIZES(49cm)S/M(52cm)M(54cm)M/L(56cm)L(58cm)XL(61cm)
SEAT TUBE C TO T490520540560580600
SEAT TUBE EFFECTIVE490520540560580610
TOP TUBE EFFECTIVE520535545560575590
HEAD TUBE LENGTH110130140160180200
SEAT TUBE ANGLE / ACTUAL75.0°74.5°73.0°73.0°73.0°73.0°
HEADTUBE ANGLE71.0°71.5°72.0°72.0°72.0°72.0°
CHAINSTAY LENGTH425425425425425425
WHEELBASE100510101001101610321047
BB DROP676767676767
FORK OFFSET484848484848
TRAIL67.764.561.361.361.361.3
STACK531552563582601620
REACH378382373382391401
STANDOVER760784798815837856
STEM9090100100120120
HANDLEBAR WIDTH400400420420440440
CRANK LENGTH170170172.5172.5175175
WHEEL SIZE700700700700700700
SEAT POST DIAMETER31.631.631.631.631.631.6
* Geometry subject to change, it may vary by country.

Specyfikacja

Rama
Materiał C10 ultra high-modulus carbon disc-only frame w/ shaped top tube for portaging, integrated tapered head tube w/ 1 1/2" lower, oversized 34.9mm round seat tube, PIIS BB86 shell, double water bottle mounts
Rozmiar M (54cm), M/L (56cm), L (58cm)
Waga 16.94 lbs. / 7.68 kgs.
Widelec FC-330 Cross carbon monocoque / 12mm thru axle w/ flat-mount disc tabs, tapered steerer
Stery FSA, 1 1/8" upper - 1 1/2" lower, integratedw/ carbon top cover
Komponenty
Kierownica Oval Concepts R910, carbon, 31.8mm
Wsporniki kierownicy Oval Concepts 707, 3D-forged 6061 alloy, 31.8mm, +/- 7°
Siodło Oval Concepts R900 w/ carbon rails
Sztyca Oval Concepts 950, carbon, 31.6mm, double-bolt micro-adjust
Napęd
Manetki SRAM Red22 ErgoDynamic w/ hydraulic reservior, 11-speed
Przerzutka przód SRAM Red22, braze-on mount
Przerzutka tył SRAM Red22, 11-speed
Korba SRAM Red22 carbon, 46/36T
Łańcuch KMC X11SL Ni-Ti Plated, 11-speed
Kaseta SRAM Red22 PowerDome, 11-28T, 11-speed
Hamulce SRAM Red22 Hydraulic, 160mm / 140mm rotors Manetki: SRAM Red22 ErgoDynamic w/ hydraulic reservior
Przełożenia 2x11
Koła
Obręcze Oval 950CX full carbon tubular disc wheelset, 24 / 24h
Piasty Oval 950CX full carbon tubular disc wheelset, 24 / 24h
Opony Challenge Baby Limus, Team Edition 700 x 33, 320tpi, tubular