• Twój koszyk jest pusty!

Raty 0%

Podobno na kupowanie byle czego stać tylko bogatych. Jeśli więc do zakupu upragnionego jednośladu lub części i akcesoriów do niego brakuje Państwu gotówki w portfelu, rozwiązaniem mogą być raty 0%. Bez żadnych dodatkowych kosztów, ukrytych w kilometrowej umowie pisanej małym druczkiem.

Raty 0%, bez odsetekTowary dostępne w naszym sklepie stacjonarnym możecie Państwo kupić na 10 nieoprocentowanych rat. Bez dodatkowych kosztów, po prostu cena podzielona na 10. Spłata rozpoczyna się w miesiąc po odbiorze towaru. Nie jest wymagana pierwsza wpłata.Oczywiście można też dokonać zakupu ratalnego na inny okres. W takim przypadku miesięczny koszt rat wynosi 0,6%, zaś okres kredytowania może wynosić od 4 do 36 miesięcy.

Raty są obsługiwane przez Santander Consumer Bank z siedzibą we Wrocławiu.
W przypadku osób zatrudnionych na umowę o pracę procedura jest bardzo prosta. Wymaganymi dokumentami są: dowód osobisty (zawsze), potwierdzenie uzyskiwanych dochodów (w niektórych przypadkach. Może to być np. wydruk potwierdzenia przelewu wynagrodzenia, zaświadczenie z pracy, druk ZUS RMUA. Dokumenty są ważne 3 miesiące).Brak produktów w tej kategorii.