• Twój koszyk jest pusty!

TRANSONIC 2.3

10 399,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: TRANSONIC 2.3
  • Dostępność: Wysyłka w 5 dni roboczych. Prosimy o kontakt

Opis

Wysokiej klasy karbonowy rower szosowy, wyścigówka. Wyposażony w osprzęt Shimano Ultegra 2 x 11 i komponenty Oval.
SIZEXXS(46cm)XS(49cm)S(52cm)M(54cm)L(56cm)XL(58cm)XXL(61cm)
SEAT TUBE C TO T440470500520540560590
SEAT TUBE EFFECTIVE460490520540560580610
TOP TUBE EFFECTIVE505515530545560580600
HEAD TUBE LENGTH100100120135155175195
SEAT TUBE ANGLE / ACTUAL75.5°75.3°75.0°73.5°73.0°73.0°73.0°
HEADTUBE ANGLE70.75°71.5°71.5°73.0°73.0°73.0°73.0°
CHAINSTAY LENGTH405405405405405405405
WHEELBASE98098299697498610031023
BB DROP68686868686868
FORK OFFSET52525243434343
TRAIL62.657.657.657.857.857.857.8
STACK495497516538557577596
REACH377384392386389404418
STANDOVER719737762782801820844
STEM809090100100120120
HANDLEBAR WIDTH380400400420420440440
CRANK LENGTH165170170172.5172.5175175
WHEEL SIZE700700700700700700700
SEAT POST DIAMETERN/AN/AN/AN/AN/AN/AN/A
* Geometry subject to change, it may vary by country.

Specyfikacja

Rama
Materiał C5 high-modulus carbon, integrated head tube w/ 1 1/2" lower, press fit BB30, double water bottle mounts
Rozmiar XS (49cm), S (52cm), M (54cm), L (56cm), XL (58cm), XXL (61cm)
Waga 17.29lbs. / 7.86kg.
Widelec FC-440 carbon w/ tapered carbon steerer
Stery FSA, 1 1/8" upper - 1 1/2" lower, integrated
Komponenty
Kierownica Oval Concepts 310, butted 6061 alloy, 31.8mm
Wsporniki kierownicy Oval Concepts 313, 6061 3D-forged alloy, 31.8mm, +/- 7°
Siodło Oval Concepts R500 w/ chromoly hollow rails
Sztyca Transonic aero carbon, 300mm (46-52cm), 350mm (54-61cm)
Napęd
Manetki Shimano Ultegra, STI, 11-speed
Przerzutka przód Shimano Ultegra, braze-on mount
Przerzutka tył Shimano Ultegra, 11-speed
Korba Oval Concepts 720, hollow forged 6066 arms, 52/36T
Łańcuch KMC X11L, 11-speed
Kaseta Shimano 105, 11-28T, 11-speed
Hamulce Shimano Ultegra direct mount
Przełożenia 2x11
Koła
Obręcze Oval 527 aero alloy clincher, 18 / 24h
Piasty Oval 527 aero alloy clincher, 18 / 24h
Opony Vittoria Zaffiro Pro Slick, 700 x 25, 60tpi, folding