• Twój koszyk jest pusty!

Kelly's


Kellys Clea 10 to damski rower cross, przeznaczony do jazdy re...
Kellys Clea 10 to damski rower cross, przeznaczony do jazdy rekreacyjnej w mieście, lekkim terenie, na wycieczki. Rama zbudowana została z lekkiego stopu aluminium zapewniającego odpowiednią sztywność oraz niską wagę. Osprzęt Shimano zadba o bezp..
1 499,00PLN
Kellys Clea 30 to damski rower cross, przeznaczony do jazdy re...
Kellys Clea 30 to damski rower cross, przeznaczony do jazdy rekreacyjnej w mieście, lekkim terenie, na wycieczki. Rama zbudowana została z lekkiego stopu aluminium zapewniającego odpowiednią sztywność oraz niską wagę. Osprzęt Shimano zadba o bezp..
1 799,00PLN
Kellys Clea 70 to damski rower cross, przeznaczony do jazdy re...
Kellys Clea 70 to damski rower cross, przeznaczony do jazdy rekreacyjnej w mieście, lekkim terenie, na wycieczki. Rama zbudowana została z lekkiego stopu aluminium zapewniającego odpowiednią sztywność oraz niską wagę. Osprzęt Shimano zadba o bezp..
1 999,00PLN
Kellys Clea 90 to średniej klasy damski rower cross, przeznacz...
Kellys Clea 90 to średniej klasy damski rower cross, przeznaczony do jazdy rekreacyjnej w mieście, lekkim terenie, na wycieczki. Rama zbudowana została z lekkiego stopu aluminium zapewniającego odpowiednią sztywność oraz niską wagę. Osprzęt Shima..
2 299,00PLN
Kellys Cliff 10 to męski rower cross, przeznaczony do jazdy re...
Kellys Cliff 10 to męski rower cross, przeznaczony do jazdy rekreacyjnej w mieście, lekkim terenie, na wycieczki. Rama zbudowana została z lekkiego stopu aluminium zapewniającego odpowiednią sztywność oraz niską wagę. Osprzęt Shimano zadba o bezp..
1 499,00PLN
Kellys Cliff 30 to męski rower cross, przeznaczony do jazdy re...
Kellys Cliff 30 to męski rower cross, przeznaczony do jazdy rekreacyjnej w mieście, lekkim terenie, na wycieczki. Rama zbudowana została z lekkiego stopu aluminium zapewniającego odpowiednią sztywność oraz niską wagę. Osprzęt Shimano zadba o bezp..
1 799,00PLN
Kellys Cliff 70 to męski rower cross, przeznaczony do jazdy re...
Kellys Cliff 70 to męski rower cross, przeznaczony do jazdy rekreacyjnej w mieście, lekkim terenie, na wycieczki. Rama zbudowana została z lekkiego stopu aluminium zapewniającego odpowiednią sztywność oraz niską wagę. Osprzęt Shimano zadba o bezp..
1 999,00PLN
Kellys Cliff 90 to średniej klasy męski rower cross, przeznacz...
Kellys Cliff 90 to średniej klasy męski rower cross, przeznaczony do jazdy rekreacyjnej w mieście, lekkim terenie, na wycieczki. Rama zbudowana została z lekkiego stopu aluminium zapewniającego odpowiednią sztywność oraz niską wagę. Osprzęt Shima..
2 299,00PLN
Kellys Desire 30 to sportowy rower górski dla kobiet. Alu...
Kellys Desire 30 to sportowy rower górski dla kobiet. Aluminiowa rama o dobrze dobranej geometrii zapewnia pewną, stabilną i wygodną pozycję jazdy. Rower posiada napęd wyposażony w 27 biegów i hydrauliczne hamulce tarczowe. Komfort i bezpiec..
3 399,00PLN
Kellys Desire 50 to sportowy rower górski dla kobiet. Alu...
Kellys Desire 50 to sportowy rower górski dla kobiet. Aluminiowa rama o dobrze dobranej geometrii zapewnia pewną, stabilną i wygodną pozycję jazdy. Rower posiada napęd wyposażony w 27 biegów i hydrauliczne hamulce tarczowe. Komfort i bezpiec..
4 199,00PLN
Kellys Desire 70 to sportowy rower górski dla kobiet. Alu...
Kellys Desire 70 to sportowy rower górski dla kobiet. Aluminiowa rama o dobrze dobranej geometrii zapewnia pewną, stabilną i wygodną pozycję jazdy. Rower posiada napęd wyposażony w 20 (2x10) biegów i hydrauliczne hamulce tarczowe. Komfort i ..
4 799,00PLN
Kellys Desire 90 to najwyższy model aluminiowy z serii Kellys ...
Kellys Desire 90 to najwyższy model aluminiowy z serii Kellys XC dla kobiet. Aluminiowa rama o dobrze dobranej geometrii zapewnia pewną, stabilną i wygodną pozycję jazdy. Rower posiada napęd wyposażony w osprzęt Shimano SLX/XT 2x11 biegów i hydra..
5 799,00PLN
Kellys Gate 30 29" to wysokiej klasy sportowy rower górsk...
Kellys Gate 30 29" to wysokiej klasy sportowy rower górski. Aluminiowa rama o świetnej geometrii, sztywnych osiach, stożkowej rurze sterowej (tapered) zapewnia pewną, stabilną i wygodną pozycję jazdy. Rower posiada napęd wyposażony w napęd 2..
3 499,00PLN
Kellys Gate 50 29" to wysokiej klasy sportowy rower górsk...
Kellys Gate 50 29" to wysokiej klasy sportowy rower górski. Aluminiowa rama o świetnej geometrii, sztywnych osiach, stożkowej rurze sterowej (tapered) zapewnia pewną, stabilną i wygodną pozycję jazdy. Rower posiada napęd wyposażony w napęd 2..
4 199,00PLN
Kellys Gate 70 29" to wysokiej klasy sportowy rower górsk...
Kellys Gate 70 29" to wysokiej klasy sportowy rower górski. Aluminiowa rama o świetnej geometrii, sztywnych osiach, stożkowej rurze sterowej (tapered) zapewnia pewną, stabilną i wygodną pozycję jazdy. Rower posiada napęd wyposażony w napęd 2..
4 799,00PLN
Wyświetlono: 1 do 15 z 58 (4 stron)