Nowe produkty

 • Kross Vento 5.0
  • Nowy
  Szybki podgląd

  Kross Vento 5.0

  4 999 zł   zapytaj

  Vento 5.0 to najwyższy model aluminiowej szosy Krossa. Oparty o napęd Shimano 105 daje duże możliwości, włącznie z rywalizacją w amatorskich zawodach.

  Aluminiowa rama Krossa Vento 5.0 dzięki zastosowaniu sztywnych osi kół cechuje bardzo dobra dynamika i precyzja prowadzenia. Mocne hamulce i wytrzymała konstrukcja to też plus dla osób o większej wadze. Karbonowy widelec poprawia tłumienie wibracji i podnosi komfort jazdy.

  Grupa napędowa Shimano 105 2x11 zapewnia bardzo pewną pracę i dużą trwałość. W Vento 5.0 zastosowano opony 28C, które poprawiają trakcję i komfort jazdy.

 • Kross Vento 4.0
  • Nowy
  Szybki podgląd

  Kross Vento 4.0

  4 499 zł   zapytaj

  Kross Vento 4.0 to bardzo obiecująca nowość na rok 2020. To nowy ekonomiczny model z hamulcami tarczowymi. Dzięki temu Vento 4.0 to rower idealny zarówno na długie trasy po gorszej nawierzchni, jak i do startów w wyścigach. Świetnie sprawdzi się też na wymagających i długich zjazdach w dużych górach.

  Aluminiowa rama Krossa Vento 4.0 dzięki zastosowaniu sztywnych osi kół cechuje bardzo dobra dynamika i precyzja prowadzenia. Mocne hamulce i wytrzymała konstrukcja to też plus dla osób o większej wadze. Karbonowy widelec poprawia tłumienie wibracji i podnosi komfort jazdy.

  Grupa napędowa Shimano Tiagra zapewnia bardzo pewną pracę i dużą trwałość. Hamulce tarczowe Tektro sprawują się dobrze w każdych warunkach. W Vento 4.0 zastosowano opony 28C, które poprawiają trakcję i komfort jazdy.