Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Nowe produkty

Nowe produkty

Bbike w kilku słowach

Firma z przesłaniem

Bbike to efekt pasji kolarskiej jej założycieli oraz pracowników. Istniejemy od 2013 roku, jednak nasz związek z rowerami ma o wiele więcej lat.
Profesjonalizm i zrozumienie potrzeb Klientów to nasze motto. Trzymamy się tych zasad mimo, że "bylejakość" i nietrwałość to trendy nie dające się pominąć we współczesnym świecie.
Dlatego dobro naszych klientów jest zawsze na pierwszym miejscu. Nie zaoferujemy byle jakiego produktu, powiemy prawdę na temat "super okazji" lub "oszczędności", jakich pełno, zwłaszcza w internecie.
Nie oferujemy wszystkiego co możliwe a z oferty wielu producentów wybieramy jedynie te produkty które uznajemy za wystarczająco dobre.

Nasz zespół

To połączenie pasji, entuzjazmu, doświadczenia i młodości. Wszyscy jesteśmy młodzi, bo jeździmy rowerami :)
Nie pracują u nas osoby przypadkowe. Kochamy rowery - w Polsce trzeba je kochać by pracować w naszej branży.
Jeśli czasem popadniemy w rutynę, wybaczcie nam, w sezonie bywamy przemęczeni.

Marki

Oferujemy wyselekcjonowane marki. Dlatego w przeciwieństwie do wielkich "przewalaczy kartonów", nasza oferta nie zawiera trzydziestu marek rowerów. Rowery, które oferujemy, dają nam gwarancję, że ich przyszły Właściciel będzie zadowolony z ich posiadania.
Przy okazji: zawsze zachęcamy do wizyty w sklepie. Rower najlepiej kupić złożony a serwis mieć za przyjaciela.