Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

661 DBO ochraniacz kolan

SIXSIXONE Ochraniacz DBO kolano wykonany z użyciem technologii D3O zapewniającej bezpieczeństwo i swobodę używania.

Rozmiar
Nasza cena: 369,00 zł
Brutto

Kalkulator kredytowy

Bazujący na linii ochraniaczy EVO. DBO jest uformowany wokół materiału o wysokiej absorbcji uderzeń D3O T5. Komponenty D3O wykonane są z miękkiego materiału, którego molekuły zbliżają się do siebie podczas uderzenia.

Zaprojektowane do uprawiania każdego sportu grawitacyjnego od DH po All mounatain. Stworzone dla ludzi, którzy szukają doskonałej ochrony w akceptowalnym przedziale cenowym.

    Zaprojektowany tak jak ochraniacze EVO ale w lepszym przedziale cenowym
    Wstawka D3O T5 posiadająca certyfikat EN 1621:1 jest anatomicznie ukształtowana i komfortowa
    Pojedyncza pętla  z paskiem mocującym u góry w kombinacji z neoprenową nogawką pozwala utrzymać ochraniacz na miejscu.
    System Padlock pozwala mocować ochraniacz do spodenek 661.

Rozmiary

Tabela rozmiarów ochraniaczy DBO knee

DBO logoD3O® chroni sportowców na wszystkich poziomach sportu dzięki niskoprofilowej ochronie przed uderzeniami, która nie wpływa na Twoje wyniki.
Jeśli chodzi o amortyzację i uderzenia, nic nie chroni lepiej niż D3O®. Nasze wrażliwe na zmiany nacisku materiały są używane w wiodących na rynku produktach niektórych z największych światowych marek.

Nasz zespół ekspertów składający się z chemików i inżynierów łączy zaawansowaną chemię polimerów z najnowocześniejszą konstrukcją, aby wytwarzać miękkie i elastyczne materiały bez kompromisów w zakresie komfortu, ale wystarczająco mocne, aby chronić Cię w najtrudniejszych warunkach.

D3O® pochłania i rozprasza energię uderzeń, zmniejszając siłę, która jest przenoszona na Twoje ciało w porównaniu ze standardowymi piankami.

Każda z naszych szerokiej gamy technologii D3O® jest dostosowana do rozwiązania konkretnego problemu lub potrzeby w sporcie, motocyklu, elektronice, obronności i przemysłowej odzieży roboczej.

Zobacz także