• Twój koszyk jest pusty!

Opony

Vittoria (Geax) Barro Mountain Wykonana z Aramid 3D Compound ...
Vittoria (Geax) Barro Mountain Wykonana z Aramid 3D Compound agresywna opona na ciężki teren. Boczne klocki gwarantują znakomitą przyczepność i pewność na zakrętach. Świetnie poradzi sobie także w deszczu. Dane techniczne   &n..
59,90PLN
Vittoria (Geax) Barro Race Opona wykonana z Aramid 3D Compoun...
Vittoria (Geax) Barro Race Opona wykonana z Aramid 3D Compound. Przeznaczona na suchy i twardy teren, wszędzie tam gdzie kluczowe znaczenie ma szybkość i niskie opory toczenia. Waga od 380 gram. Idealny wybór dla dobrze wyszkolonych technicznie ..
149,90PLN
Vittoria (Geax) Barro Race Opona przeznaczona do szybkiej jaz...
Vittoria (Geax) Barro Race Opona przeznaczona do szybkiej jazdy po mieście, szosie. Dostępna w rozmiarze 26 i 29 cali.   Dane techniczne     26x1.9 Rigid 48-559 / 26x1.9 7..
79,90PLN
Vittoria (Geax) Gato Gato to agresywna opona, która sprawdzi ...
Vittoria (Geax) Gato Gato to agresywna opona, która sprawdzi sie w cięższym terenie na mokrej nawieżchni. Dobrze radzi sobie z samoczyszczeniem, a gwiaździście rozmieszczone klocki w środkowej części radzą sobie z niemal każdą przeszkodą. Dan..
67,90PLN
Vittoria (Geax) Goma Przeznaczony do All Mountain i profesjon...
Vittoria (Geax) Goma Przeznaczony do All Mountain i profesjonalnego FR. Występuje we wszytych możliwych rozmiarach 26, 27.5 i 29 cali szerokościach od 2.25 do 2.4 we wszystkich przypadkach i wersjach drut/kevlar/tnt Jest jedną z niewielu opon na..
99,90PLN
Vittoria (Geax) Laczem Opona przeznaczona na trening 26'' lub...
Vittoria (Geax) Laczem Opona przeznaczona na trening 26'' lub dojazd do pracy po miejskich ścieżkach. Bieżnik to odbicie lustrzane opony Mezcal (podobnie jak jej nazwa, Laczem to Mezcal czytane od...tyłu).   Dane techniczne   ..
79,90PLN
Vittoria (Geax) Mezcal Wykonana z Aramid 3D Compound agresywn...
Vittoria (Geax) Mezcal Wykonana z Aramid 3D Compound agresywna opona na ciężki teren. Boczne klocki gwarantują znakomitą przyczepność i pewność na zakrętach. Świetnie poradzi sobie także w deszczu. Dane techniczne     ..
84,90PLN
Vittoria (Geax) Saguaro Najbardziej uniwersalna opona z kolek...
Vittoria (Geax) Saguaro Najbardziej uniwersalna opona z kolekcji Vittoria MTB. Sprawdzi sie zarówno w błocie jak i w trudnym, kamienistym terenie, a na asfaltowym dojeździe prawie jej nie słychać. Saguaro to najczęściej wybierana opona wśród zaw..
59,90PLN
Vittoria (Geax) Street runner Zaprojektowana z myślą o trenin...
Vittoria (Geax) Street runner Zaprojektowana z myślą o treningach na szosie. Zapewnia dobrą przyczepność w każdych warunkach atmosferycznych.   Dane techniczne     26x1.25 Rigid ..
76,90PLN
Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)