Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji

Zestaw lampek LEZYNE MINI DRIVE 400/30 lumenów

4712806002428

Mocna, wielofunkcyjna lampka przednia o mocy do 1000 lumenów. Aluminiowy korpus z chłodzącym żebrowaniem jest lekki i bardzo wytrzymały. Posiada osiem trybów świecenia, z wiodącym w swojej klasie trybem dziennym flash o mocy 1000 lumenów. Dzięki soczewce MOR (maksymalne odbicie optyczne) strumień światła jest zoptymalizowany i równomiernie rozproszony. Czas pracy na baterii wydłużył się o 11 godzin do 87 godzin pracy. A jego wszechstronny pasek bezpiecznie mocuje lampkę do różnych kształtów i rozmiarów kierownic.

284,99 zł
Brutto

PRZÓD:
Kompaktowa lampa rowerowa z korpusem z obrabianego aluminium. Jasny, pojedynczy system LED zapewnia do 400 lumenów i tryb dzienny Flash. Czas pracy baterii wydłużył się o 2,5 godziny, co daje do 20 godzin pracy. Posiada osiem trybów wyjścia i wycięcia zapewniające widoczność z boku. Ładowanie jest proste dzięki zintegrowanej, bezprzewodowej pamięci USB. Jest dostępny w pięciu kolorach (czarny, srebrny, czerwony, niebieski, fioletowy) i można go bezpiecznie dopasować do różnych kształtów i rozmiarów kierownicy.

MOC: 400 lumenów

WAGA: 83g

MAKSYMALNY CZAS PRACY: 20h

CZAS ŁADOWANIA: 2:30 h

Mini Drive 400

TYŁ:
Stick Drive to niewiarygodnie cienka i lekka tylna lampa rowerowa wyposażona w osiem superjasnych emiterów LED. Jej minimalistyczny design jest zoptymalizowany pod kątem wszechstronności i łatwości użytkowania. Prosty o-ring bezpiecznie mocuje ją do sztycy rowerowej, a innowacyjne mocowanie magnetyczne oddziela lampę od uchwytu, zapewniając szybki dostęp do ładowania. Bateria zapewnia imponujące 23 godziny pracy. Obiektyw Wide Angle Optics zapewnia widoczność do 270°, a strumień świetlny do 30 lumenów — w siedmiu trybach obejmuje to funkcję Daytime Flash. Dzięki wąskiej konstrukcji i kompaktowemu mocowaniu, Stick Drive jest idealnym tylnym światłem do utrzymania aerodynamiki, a także do mocowania do sztyc podsiodłowych przy minimalnej przestrzeni — jak sztyca regulowana.

Y14_StickDriveRearR1.jpg

Specyfikacja
MAKSYMALNE LUMENÓW: 30

WAGA: 23g

MAKSYMALNY CZAS PRACY: 23 godziny

4712806002428

Zobacz także

4 innych produktów w tej samej kategorii: