Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Zestaw lampki LEZYNE HECTO DRIVE 500XL 500/30 lumenów

4710582543463

Zestaw: kompaktowa, wytrzymała lampa przednia z korpusem z obrabianego maszynowo aluminium o mocy 500 lumenów i tylna lampka o wyjątkowo szerokim kącie świecenia o mocy 30 lumenów i czasie świecenia do 23h.

 

336,00 zł
Brutto

Kalkulator kredytowy

PRZÓD:
Kompaktowa, wytrzymała lampa rowerowa z korpusem z obrabianego maszynowo aluminium. Posiada wbudowane żebra chłodzące i wycięcia zapewniające widoczność z boku. Konstrukcja z pojedynczą diodą LED zapewnia imponującą moc wyjściową do 500 lumenów i osiem trybów wyjściowych — w tym tryb błysku dziennego. Czas pracy wydłużył się o 2,5 godziny do 20 godzin. Jest dostępna w pięciu kolorach (czarny, srebrny, czerwony, niebieski, fioletowy) i można ją bezpiecznie dopasować do różnych kształtów i rozmiarów kierownicy.

MOC: 500 lumenów

WAGA: 84g

MAKSYMALNY CZAS PRACY: 20h

CZAS ŁADOWANIA: 2:30 h

TYŁ:
Stick Drive to niewiarygodnie cienka i lekka tylna lampa rowerowa wyposażona w osiem superjasnych emiterów LED. Jej minimalistyczny design jest zoptymalizowany pod kątem wszechstronności i łatwości użytkowania. Prosty o-ring bezpiecznie mocuje ją do sztycy rowerowej, a innowacyjne mocowanie magnetyczne oddziela lampę od uchwytu, zapewniając szybki dostęp do ładowania. Bateria zapewnia imponujące 23 godziny pracy. Obiektyw Wide Angle Optics zapewnia widoczność do 270°, a strumień świetlny do 30 lumenów — w siedmiu trybach obejmuje to funkcję Daytime Flash. Dzięki wąskiej konstrukcji i kompaktowemu mocowaniu, Stick Drive jest idealnym tylnym światłem do utrzymania aerodynamiki, a także do mocowania do sztyc podsiodłowych przy minimalnej przestrzeni — jak sztyca regulowana.

Y14_StickDriveRearR1.jpg

Specyfikacja
MAKSYMALNE LUMENÓW: 30

WAGA: 23g

MAKSYMALNY CZAS PRACY: 23 godziny

4710582543463

Zobacz także