• Twój koszyk jest pusty!

Pompki rowerowe

Pompka Lezyne Alloy Drive HV Przeznaczona do pompowania zawor...
Pompka Lezyne Alloy Drive HV Przeznaczona do pompowania zaworow Presta, Schrader, Dunlop, kompaktowa pompka HV w 100% wykonana jest z aluminium CNC dla uzyskania precyzyjnej i lekkiej konstrukcji. Nakładany uchwyt oraz korpus pompki są zintegrow..
179,90PLN
Pompka Lezyne Carbon Drive Lite Pompka ręczna HP wykonana w c...
Pompka Lezyne Carbon Drive Lite Pompka ręczna HP wykonana w całości z aluminium. Korpus, rękojeść, tłok, zaślepki i uchwyt pompki do montażu są obrobione sposobem CNC. Konstrukcja pompki HP sprawia, że z łatwością można zamontować ją na ramę row..
249,90PLN
Pompka Lezyne Carbon Road Drive Najwyższej klasy pompka ręczn...
Pompka Lezyne Carbon Road Drive Najwyższej klasy pompka ręczna skierowana przede wszystkim do właścicieli rowerów szosowych. Korpus, rękojeść i mocowanie do roweru jest wykonane z włokna węglowego FCT, natomiast tłok oraz końcówki są wykonane z ..
379,90PLN
Pompka Lezyne Gauge Drive HP Kompatybilna z zaworami Presta i...
Pompka Lezyne Gauge Drive HP Kompatybilna z zaworami Presta i Schrader, kompaktowa pompka HP wykonana w całości z aluminium CNC dla uzyskania precyzyjnej i lekkiej konstrukcji. Nakładany uchwyt oraz korpus pompki są zintegrowane w kompaktowej ob..
225,90PLN
Pompka lezyne Gauge Drive HV Przeznaczona do pompowania zawor...
Pompka lezyne Gauge Drive HV Przeznaczona do pompowania zaworow Presta, Schrader, Dunlop, kompaktowa pompka HV w 100% wykonana jest z aluminium CNC dla uzyskania precyzyjnej i lekkiej konstrukcji. Nakładany uchwyt oraz korpus pompki są zintegrow..
225,90PLN
Pompka Lezyne HP Drive Wysokiej klasy pompka Lezyne HP Drive,...
Pompka Lezyne HP Drive Wysokiej klasy pompka Lezyne HP Drive, wyposażona w wężyk ABS Flex Hose. Korpus pompki i wał wykonane są z obrabianego tokarką aluminium, uchwyt i zaślepki z materiału kompozytowego Composite Matrix. Nakładany uchwyt oraz ..
119,90PLN
Pompka Lezyne HV Drive Przeznaczona do pompowania zaworow Pre...
Pompka Lezyne HV Drive Przeznaczona do pompowania zaworow Presta, Schrader, Dunlop, wyposażona została w uniwersalny wężyk ABS Flex Hose. Korpus pompki i tłok wykonane są z aluminium, wytoczonego na tokarce, uchwyt i zaślepki z materiału kompozy..
119,90PLN
Pompka Lezyne Pressure Drive Kompaktowa pompka HP wykonana w ...
Pompka Lezyne Pressure Drive Kompaktowa pompka HP wykonana w 100% z aluminium CNC dla uzyskania precyzyjnej i lekkiej konstrukcji. Nakładany uchwyt oraz korpus pompki są zintegrowane w kompaktowej obudowie. Wyposażona jest w przewód ABS Flex Hos..
179,90PLN
Pompka Lezyne Road Drive HP Pompka ręczna HP wykonana w całoś...
Pompka Lezyne Road Drive HP Pompka ręczna HP wykonana w całości z aluminium. Korpus, rękojeść, tłok, zaślepki i uchwyt pompki do montażu są obrobione sposobem CNC. Konstrukcja pompki HP sprawia, że z łatwością można zamontować ją na ramę roweru ..
219,90PLN
Pompka Lezyne Sport Drive HP Doskonała pompka HP wyposażona w...
Pompka Lezyne Sport Drive HP Doskonała pompka HP wyposażona w uniwersalny wężyk. Korpus pompki i wał wykonane są z aluminium, wytoczonego na tokarce, uchwyt i zaślepki z materiału kompozytowego Composite Matrix. Nakładany uchwyt oraz korpus pomp..
89,90PLN
Pompka Lezyne Sport Drive HV Pompka Sport Drive HV została wy...
Pompka Lezyne Sport Drive HV Pompka Sport Drive HV została wyposażona w uniwersalny wężyk Flex Hose. Korpus i tłok wykonane są z aluminium, wytoczonego na tokarce, uchwyt i zaślepki z materiału kompozytowego Composite Matrix. Nakładany uchwyt or..
89,90PLN
Pompka Lezyne Tech Drive HP Pompka HP produkowana jest z alum...
Pompka Lezyne Tech Drive HP Pompka HP produkowana jest z aluminium CNC, uchwyt, korpus oraz tłok są aluminiowe, natomiast zaślepki są z materiału kompozytowego Composite Matrix. Nakładany uchwyt do korpusu pompki jest zintegrowany w kompaktowej ..
149,90PLN
Pompka Lezyne Tech Drive HV Przeznaczona do pompowania zaworo...
Pompka Lezyne Tech Drive HV Przeznaczona do pompowania zaworow Presta, Schrader, Dunlop, pompka HV jest wykonana z aluminium CNC, uchwyt, korpus oraz tłok są aluminiowe, natomiast zaślepki są z materiału kompozytowego Composite Matrix. Nakładany..
149,90PLN
Wyświetlono: 1 do 13 z 13 (1 stron)