• Twój koszyk jest pusty!

FUJI ALTAMIRA 1.1

6 149,18PLN 7 499,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: ALTAMIRA 1.1
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Opis

Wysokiej klasy karbonowy rower szosowy, wyścigówka. Wyposażony w osprzęt Shimano Ultegra 2 x 11 i komponenty Oval.
SIZES(44cm)S/M(47cm)M(50cm)M/L(53cm)L(55cm)L/XL(58cm)
SEAT TUBE C TO T440470500530550580
SEAT TUBE EFFECTIVE500520540560580600
TOP TUBE EFFECTIVE515530545560575590
HEAD TUBE LENGTH120130140160180200
SEAT TUBE ANGLE / ACTUAL75.0°74.5°73.5°73.5°73.5°73.5°
HEADTUBE ANGLE72.0°72.5°73.0°73.5°73.5°74.0°
CHAINSTAY LENGTH405405405405405405
WHEELBASE97197797698610011010
BB DROP454545454545
FORK OFFSET696969696969
TRAIL61.958.855.752.652.649.5
STACK517528540560580600
REACH363370370379389397
STANDOVER722741760783801821
STEM9090100100120120
HANDLEBAR WIDTH400400420420440440
CRANK LENGTH170170172.5172.5175175
WHEEL SIZE700700700700700700
SEAT POST DIAMETER31.631.631.631.631.631.6
* Geometry subject to change, it may vary by country.

Specyfikacja

Rama
Materiał C5 high-modulus carbon, integrated head tube w/ 1 1/2" lower, oversized PIIS BB86 shell, double water bottle mounts
Rozmiar S/M (47cm), M (50cm), M/L (53cm), L (55cm), L/XL (58cm)
Waga 19.89lbs. / 9.04kg.
Widelec FC-770 carbon fork blades, w/ tapered alloy steerer
Stery FSA, 1 1/8" upper - 1 1/2" lower, integrated
Komponenty
Kierownica Oval Concepts 300S, butted 6061 alloy, 31.8mm
Wsporniki kierownicy Oval Concepts 313, 6061 3D-forged alloy, 31.8mm, +/- 7°
Siodło Oval Concepts R500 w/ chromoly hollow rails
Sztyca Oval Concepts 300, 3D-forged 6061 alloy, 31.6mm, double-bolt micro-adjust
Napęd
Manetki Shimano Ultegra, STI, 11-speed
Przerzutka przód Shimano Ultegra, braze-on mount
Przerzutka tył Shimano Ultegra, 11-speed
Korba Oval Concepts 520, forged 6066 arms, 52/36T
Łańcuch KMC X11L, 11-speed
Kaseta Shimano 105, 11-28T, 11-speed
Hamulce Alloy dual pivot
Przełożenia 2x11
Koła
Obręcze Vera Corsa DPM27, double wall, 24/28h, Formula road hubs
Piasty Vera Corsa DPM27, double wall, 24/28h, Formula road hubs
Opony Vittoria Zaffiro, 700 x 25, 26tpi