• Twój koszyk jest pusty!

Fuji CROSS 1.5 2016

4 099,18PLN 4 999,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: Fuji CROSS 1.5 2016
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Opis

Szosowy rower typu cyclocross, pozwalający na jazdę nie tylko po twardych nawierzchniach ale i po drogach gruntowych, przełajówka.

Geometria
SIZEXS/S (48cm)S(50cm)S/M(52cm)M(54cm)M/L(56cm)L(58cm)XL(60cm)
SEAT TUBE C TO T480500520540560580600
SEAT TUBE EFFECTIVE480490520540560580610
TOP TUBE EFFECTIVE510525535545560575590
HEAD TUBE LENGTH105110130140160180200
SEAT TUBE ANGLE / ACTUAL75.0°75.0°74.5°73.0°73.0°73.0°73.0°
HEADTUBE ANGLE71.0°71.0°71.5°72.0°72.0°72.0°72.0°
CHAINSTAY LENGTH430430430430430430430
WHEELBASE1003101910201011102610431058
BB DROP69696967676565
FORK OFFSET50505050505050
TRAIL65.665.662.459.259.259.259.2
STACK519524544554573590609
REACH371385384376386395404
STANDOVER749761779792813830850
STEM809090100100120120
HANDLEBAR WIDTH380400400420420440440
CRANK LENGTH165170170172.5172.5175175
WHEEL SIZE700700700700700700700
SEAT POST DIAMETER27.227.227.227.227.227.227.2
* Geometry subject to change, it may vary by country.

Specyfikacja

Rama
Materiał A6-SL custom-butted alloy w/ shaped top tube & integrated tapered head tube w/ 1 1/2" lower, oversized 34.9mm round seat tube, BB86 shell, double water bottle mounts
Rozmiar XS/S (48cm), S (50cm), S/M (52cm), M (54cm), M/L (56cm), L (58cm), XL (60cm)
Waga 22.23lbs. / 10.13kg.
Widelec FC-770 carbon blade, alloy crown w/ tapered alloy steerer & alloy dropouts
Stery FSA, 1 1/8" upper - 1 1/2" lower, integrated
Komponenty
Kierownica Oval Concepts 310, butted 6061 alloy, 31.8mm
Wsporniki kierownicy Oval Concepts 313, 6061 3D-forged alloy, 31.8mm, +/- 7°
Siodło Oval Concepts R500 w/ chromoly hollow rails
Sztyca Oval Concepts 300, 3D-forged 6061 alloy, 27.2mm, double-bolt micro-adjust
Napęd
Manetki Shimano 105, STI, 11-speed
Przerzutka przód Shimano 105, braze-on mount
Przerzutka tył Shimano 105, 11-speed
Korba Oval Concepts 520, forged 6066 arms, 46/36T
Łańcuch KMC X11, 11-speed
Kaseta Shimano 105, 11-28T, 11-speed
Hamulce TRP Spyre-C twin piston mechanical disc for road, 160mm rotors Manetki: Shimano 105, STI
Przełożenia 2x11
Koła
Obręcze Vera Corsa DPD22, 24 / 28h Formula disc hubs
Piasty Vera Corsa DPD22, 24 / 28h Formula disc hubs
Opony Challenge Grifo 700 x 32, 60tpi, folding