• Twój koszyk jest pusty!

FUJI GRAN FONDO 2.3 DISC

8 799,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: GRAN FONDO 2.3 DISC
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Opis

    Rower szosowy z ramą karbonową i hamulcami tarczowymi zaprojektowany do jazdy na długich dystansach i po nie najlepszych drogach. Wyposażony w osprzęt Shimano 105 2x11.


    SIZEXXS(46cm)XS(49cm)S(52cm)M(54cm)L(56cm)XL(58cm)XXL(61cm)
    SEAT TUBE C TO T420450480500520540570
    SEAT TUBE EFFECTIVE460490520540560580610
    TOP TUBE EFFECTIVE505515530545560580600
    HEAD TUBE LENGTH100125150170190215235
    SEAT TUBE ANGLE / ACTUAL75.0°74.5°73.75°73.5°73.0°73.0°73.0°
    HEADTUBE ANGLE71.00°71.5°71.5°73.0°73.0°73.0°73.0°
    CHAINSTAY LENGTH415415415415415415415
    WHEELBASE98498799098499310131033
    BB DROP69696969696969
    FORK OFFSET52525243434343
    TRAIL61.758.658.658.758.758.758.7
    STACK506531557582602625645
    REACH369368368373376389403
    STANDOVER708736764788808829853
    STEM809090100100120120
    HANDLEBAR WIDTH380400400420420440440
    CRANK LENGTH165170170172.5172.5175175
    WHEEL SIZE700700700700700700700
    SEAT POST DIAMETER27.227.227.227.227.227.227.2
    * Geometry subject to change, it may vary by country.

    Specyfikacja

    Rama
    Materiał C5 carbon w/ VRTech, integrated head tube w/ 1 1/2" lower, internal cable routing, PF30 BB shell, double water bottle mounts, oversized ETC chainstays, flat-mount disc system, 12mm convertible thru-axle system w/ replaceable hanger & hidden fender eyelet
    Rozmiar 49cm, 52cm, 54cm, 56cm, 58cm, 61cm
    Waga 19.80 lbs. / 8.99 kg.
    Widelec FC-440 carbon monocoque w/ VRTech, tapered carbon steerer, 12mm thru-axle dropout, hidden fender eyelet
    Stery FSA, 1 1/8" upper - 1 1/2" lower, integrated
    Komponenty
    Kierownica Oval Concepts 310 Ergo, 6061 alloy, 31.8mm clamp, 133mm drop, 4° sweep
    Wsporniki kierownicy Oval Concepts 313, 6061 3D-forged alloy, 31.8mm, +/- 7°
    Siodło Oval Concepts 238, steel rail
    Sztyca Oval Concepts 905, carbon & alloy, 27.2mm diameter
    Napęd
    Manetki Shimano 105, STI, 11-speed
    Przerzutka przód Shimano 105, braze-on mount
    Przerzutka tył Shimano 105, 11-speed
    Korba Oval Concepts 300, forged 6066 arms, Praxis rings, 50/34T
    Łańcuch KMC X11, 11-speed
    Kaseta Shimano 105, 11-32T, 11-speed
    Hamulce TRP HY / RD Hydraulic, 160mm rotors (140mm rear rotor on 46cm)
    Przełożenia 2 x 11
    Koła
    Obręcze Vera Corsa DPD22, double wall, 24/28h, Formula disc hubs
    Piasty Vera Corsa DPD22, double wall, 24/28h, Formula disc hubs
    Opony Vittoria Zaffiro Pro, 700 x 30, 60tpi, folding