• Twój koszyk jest pusty!

Rakan 29 1.3

14 449,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: Rakan 29 1.3
  • Dostępność: Wysyłka w 5 dni roboczych. Prosimy o kontakt

Opis

Wyczynowy full XC na kołach 29". Wyposażony w powietrzny amortyzator i damper o skoku 120 mm (Rock Shox Reba RL Solo Air 29 w/ remote lockout, tapered alloy steerer, 15x110mm thru axle, 120mm travel , Rock Shox Monarch RT3) homogeniczny napęd Shimano Deore XT 2 x 11, koła DT SWISS, hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano Deore XT.


Geometria


SIZE(S)15"(M)17"(L)19"(XL)21"
SEAT TUBE, CENTER TO TOP381431.8482.6533.4
TOP TUBE, EFFECTIVE555590612641
TOP TUBE, EFFECTIVE IN.21.9"23.2"24.1"25.2"
HEAD TUBE105105115115
SEAT TUBE ANGLE74.574.574.574.5
HEAD TUBE ANGLE69696969
CHAINSTAY449.5449.5449.5449.5
WHEELBASE1110.81145.81168.81197.8
FORK OFFSET51515151
BOTTOM BRACKET DROP32323232
STACK610.3610.3619.6619.6
REACH385.8420.8440.2469.2
STANDOVER766.4776.4775.3792.7
STEM70708090
HANDLEBAR WIDTH710710710710
CRANK170175175175
WHEEL SIZE29"29"29"29"
SEAT POST DIAMETER30.930.930.930.9
* Geometry subject to change, it may vary by country.

Specyfikacja

Rama
Materiał Fuji A6-SL custom-butted alloy tubing w/ hydroformed top tube, tapered 1 1/8" - 1.5" head tube, PF30 bottom bracket, sealed cartridge bearing pivots
Rozmiar M (17"), L (19"), XL (21")
Waga 13.03kg / 28.67lbs
Amortyzator Rock Shox Reba RL Solo Air 29 w/ remote lockout, tapered alloy steerer, 15x110mm thru axle, 120mm travel
Damper Rock Shox Monarch RT3
Stery FSA NO. 9M/12B, 1 1/8" - 1.5", sealed cartridge bearings
Komponenty
Kierownica Oval Concepts 650, 7050 alloy, riser, 31.8mm, 9° sweep, +/- 5mm rise
Wsporniki kierownicy Oval Concepts 707, 6061 alloy, 31.8mm clamp diameter, 6° rise
Siodło Oval Concepts 400 w/ CrMo rails
Sztyca Oval Concepts 650, 7050 alloy, 30.9mm, double-bolt micro-adjust
Napęd
Manetki Shimano Deore XT Ispec, Rapid Fire, 22-speed
Przerzutka przód Shimano Deore XT, side swing, direct-mount
Przerzutka tył Shimano Deore XT shadow plus, 11-speed
Korba Shimano Deore XT, hollow Tech II w/ integrated spindle, 36/26T
Łańcuch KMC X11 w/ MissingLink, 11-speed
Kaseta Shimano Deore XT, 10-40T, 11-speed
Hamulce Shimano Deore XT, hydraulic disc, 180/160mm rotors
Przełożenia 2 x 11
Koła
Obręcze DT Swiss X1900 Spline wheelset, 28h, 15x110mm front, 148x12mm rear, DT Swiss Champion spokes
Piasty DT Swiss X1900 Spline wheelset, 28h, 15x110mm front, 148x12mm rear, DT Swiss Champion spokes
Opony Schwalbe Rocket Ron, 29" x 2.25" Snake Skin, 67tpi, folding, tubeless ready