• Twój koszyk jest pusty!

Rakan 29 1.5

12 449,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: Rakan 29 1.5
  • Dostępność: Wysyłka w 5 dni roboczych. Prosimy o kontakt

Opis

Wysokiej klasy full XC na kołach 29". Wyposażony w powietrzny amortyzator i dmper Fox Float o skoku 120 mm, napęd Shimano Deore XT 2 x 10, hydrauliczne hamulce tarczowe.


Geometria


SIZE(S)15"(M)17"(L)19"(XL)21"
SEAT TUBE, CENTER TO TOP381431.8482.6533.4
TOP TUBE, EFFECTIVE555590612641
TOP TUBE, EFFECTIVE IN.21.9"23.2"24.1"25.2"
HEAD TUBE105105115115
SEAT TUBE ANGLE74.574.574.574.5
HEAD TUBE ANGLE69696969
CHAINSTAY449.5449.5449.5449.5
WHEELBASE1110.81145.81168.81197.8
FORK OFFSET51515151
BOTTOM BRACKET DROP32323232
STACK610.3610.3619.6619.6
REACH385.8420.8440.2469.2
STANDOVER766.4776.4775.3792.7
STEM70708090
HANDLEBAR WIDTH710710710710
CRANK170175175175
WHEEL SIZE29"29"29"29"
SEAT POST DIAMETER30.930.930.930.9
* Geometry subject to change, it may vary by country.

Specyfikacja

Rama
Materiał Fuji A6-SL custom-butted alloy tubing w/ hydroformed top tube, tapered 1 1/8" - 1.5" head tube, PF30 bottom bracket, sealed cartridge bearing pivots
Rozmiar M (17"), L (19"), XL (21")
Waga 13.47kg / 29.63lbs
Amortyzator Rock Shox Recon Silver TK Solo Air 29 w/ remote lockout, tapered alloy steerer, 100mm travel
Damper Fox Float Performance 3-position
Stery FSA NO. 9M/12B, 1 1/8" - 1.5", sealed cartridge bearings
Komponenty
Kierownica Oval Concepts 250, 6061 alloy, riser, 31.8mm, 9° sweep, +/- 5mm rise
Wsporniki kierownicy Oval Concepts 313, 6061 3D-forged alloy, 31.8mm clamp diameter, 7° rise
Siodło Oval Concepts 200 w/ steel rails
Sztyca Oval Concepts 300, 6061 alloy, 31.6mm, double-bolt micro-adjust
Napęd
Manetki Shimano Deore Ispec, Rapid Fire, 20/30-speed
Przerzutka przód Shimano Deore, side swing, direct-mount
Przerzutka tył Shimano Deore XT shadow plus, 10-speed
Korba Shimano Deore, hollow Tech II w/ integrated spindle, 36/22T
Łańcuch KMC X10 w/ MissingLink, 10-speed
Kaseta Shimano HG-50, 11-36T, 10-speed
Hamulce Shimano M447, hydraulic disc, 180/160mm rotors Manetki: Shimano M506, hydraulic disc
Przełożenia 2 x 10
Koła
Obręcze Oval Concepts 600 CL disc wheelset, 28h, 15x110mm front, 148x12mm rear, cartridge bearing hubs, welded rims, stainless spokes
Piasty Oval Concepts 600 CL disc wheelset, 28h, 15x110mm front, 148x12mm rear, cartridge bearing hubs, welded rims, stainless spokes
Opony Schwalbe Rocket Ron Performance, 29" x 2.25" 67tpi, folding