• Twój koszyk jest pusty!

SPORTIF 2.1

2 966,67PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: SPORTIF 2.1
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Opis

    Rower szosowy z ramą aluminiową zaprojektowana do jazdy na długich dystansach. Wyposażony w karbonowy widelec i osprzęt Shimano 2x9.


    SIZEXXS (46cm)XS (49cm)S (52cm)M (54cm)L (56cm)XL (58cm)XXL (61cm)
    SEAT TUBE C TO T400455485505525545575
    SEAT TUBE EFFECTIVE460490520540560580610
    TOP TUBE EFFECTIVE503515530544558578598
    HEAD TUBE LENGTH100125150170190215235
    SEAT TUBE ANGLE / ACTUAL75.5°75.3°75.0°73.5°73.0°73.0°73.0°
    HEADTUBE ANGLE70.5°71.5°71.5°73.0°73.0°73.0°73.0°
    CHAINSTAY LENGTH415415415415415415415
    WHEELBASE981992100699599210111032
    BB DROP69686868686868
    FORK OFFSET50505045454545
    TRAIL6760.760.756.656.656.656.6
    STACK529528551578598621641
    REACH358374380385375388402
    STANDOVER718742769791812833857
    * Geometry subject to change, it may vary by country.

    Specyfikacja

    Rama
    Materiał A2-SL compact double-butted alloy, integrated head tube, double water bottle mounts
    Rozmiar XS (49cm), S (52cm), M (54cm), L (56cm), XL (58cm), XXL (61cm)
    Waga 22.64lbs. 10.29kg.
    Widelec FC-770 carbon integrated w/ 1 1/8" alloy steerer
    Stery FSA, 1 1/8" integrated
    Komponenty
    Kierownica Oval Concepts 301, butted 6061 alloy, 31.8mm
    Wsporniki kierownicy Oval Concepts 313, 6061 3D-forged alloy, 31.8mm, +/- 7°
    Siodło Oval Concepts R300 w/ steel rails
    Sztyca Oval Concepts 300, 3D-forged 6061 alloy, 27.2mm, double-bolt micro-adjust
    Napęd
    Manetki Shimano Sora, STI, 9-speed
    Przerzutka przód Shimano Sora, 34.9mm clamp
    Przerzutka tył Shimano Sora, 9-speed
    Korba Shimano FC-345, 50/34T
    Łańcuch KMC X9 w/ MissingLink, 9-speed
    Kaseta Shimano HG50 , 11-32T, 9-speed
    Hamulce Alloy dual pivot, 47mm-57mm reach
    Przełożenia 2 x 9
    Koła
    Obręcze Vera Corsa DPM27, double wall, 24/28h, Formula road hubs
    Piasty Vera Corsa DPM27, double wall, 24/28h, Formula road hubs
    Opony Vera Helios, 700 x 25c, 60tpi