• Twój koszyk jest pusty!

SUPREME 2.3

8 299,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: SUPREME 2.3
  • Dostępność: Wysyłka w 5 dni roboczych. Prosimy o kontakt

Opis

Wysokiej klasy damski karbonowy rower szosowy, wyścigówka. Wyposażony w osprzęt Shimano 105 2 x 11 i komponenty Oval.
SIZEXS(44cm)XS/S(47cm)S(50cm)S/M(53cm)M(56cm)
SEAT TUBE C TO T440470500530560
SEAT TUBE EFFECTIVE460490510540560
TOP TUBE EFFECTIVE500510520535550
HEAD TUBE LENGTH105115125145165
SEAT TUBE ANGLE / ACTUAL75.0°75.0°73.5°73.5°73.5°
HEADTUBE ANGLE70.5°71.5°71.5°72.0°73.0°
CHAINSTAY LENGTH405405405405405
WHEELBASE969971973979983
BB DROP7373707070
FORK OFFSET5050505048
TRAIL65.959.759.756.652.5
STACK506518525546569
REACH364371369373381
STANDOVER713734752775801
STEM809090100100
HANDLEBAR WIDTH380380400400420
CRANK LENGTH165165170170172.5
WHEEL SIZE700700700700700
SEAT POST DIAMETER31.631.631.631.631.6
* Geometry subject to change, it may vary by country.

Specyfikacja

Rama
Materiał C5 high-modulus carbon w/ RIB Tech, integrated head tube w/ 1 1/2" lower, aero seat tube, internal cable routing, oversized PIIS BB86 shell, double water bottle mounts
Rozmiar XS (44cm), XS/S (47cm), S (50cm), S/M (53cm)
Waga 18.44lbs. / 8.38kg.
Widelec FC-440 carbon monocoque w/ RIB Tech, tapered carbon steerer & carbon dropout
Stery FSA, 1 1/8" upper - 1 1/2" lower, integrated
Komponenty
Kierownica Oval Concepts 310, butted 6061 alloy, 31.8mm
Wsporniki kierownicy Oval Concepts 313, 6061 3D-forged alloy, 31.8mm, +/- 7°
Siodło Oval Concepts R500 woman's specific fit w/ chromoly hollow rails
Sztyca Oval Concepts 905, carbon wrapped alloy, 31.6mm, double-bolt micro-adjust
Napęd
Manetki Shimano 105, STI, 11-speed
Przerzutka przód Shimano 105, braze-on mount
Przerzutka tył Shimano 105, 11-speed
Korba Oval Concepts 520, forged 6066 arms, 50/34T
Łańcuch KMC X11L, 11-speed
Kaseta Shimano 105, 11-28T, 11-speed
Hamulce Shimano 105
Przełożenia 2x11
Koła
Obręcze Oval 327 aero alloy clincher, 20 / 24h
Piasty Oval 327 aero alloy clincher, 20 / 24h
Opony Vittoria Zaffiro Pro Slick, 700 x 25, 60tpi, folding