• Twój koszyk jest pusty!

Fuji Tahoe 29 1.3

5 799,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: Tahoe 29 1.3
  • Dostępność: Wysyłka w 5 dni roboczych. Prosimy o kontakt

Dostępne opcje

Opis

Wysokiej klasy hardtail XC na kołach 29". Wyposażony w powietrzny amortyzator Rock Shox XC, napęd Shimano Deore XT 3 x 10, hydrauliczne hamulce tarczowe.


Geometria


SIZE(S)15"(M)17"(L)19"(XL)21"(XXL)23"
SEAT TUBE, CENTER TO TOP330.2432483533.4584.2
TOP TUBE, EFFECTIVE530.6580604630650
TOP TUBE, EFFECTIVE IN.20.9"22.8"23.8"24.8"25.6"
HEAD TUBE100110120130140
SEAT TUBE ANGLE7373737373
HEAD TUBE ANGLE7070707070
CHAINSTAY430430430430430
WHEELBASE1021.110711095.61122.11142.7
FORK OFFSET4242424242
BOTTOM BRACKET DROP4444444444
STACK585594.4603.8613.2622.6
REACH351.8398.3419.4442.5459.7
STANDOVER732.5791.1821.1849.3877.2
STEM8090100110110
HANDLEBAR WIDTH680680710710710
CRANK170175175175175
WHEEL SIZE27.5"27.5"27.5"27.5"27.5"
SEAT POST DIAMETER31.631.631.631.631.6
* Geometry subject to change, it may vary by country.

Specyfikacja

Rama
Materiał Fuji A2-SL custom-butted alloy front and rear triangle w/ PowerCurve down tube, smooth welds, tapered 1 1/8" - 1.5" head tube, BB91 bottom bracket, post disc mount, cold-forged dropout and replaceable hanger
Rozmiar M (17"), L (19"), XL (21")
Waga 13.17kg / 28.97lbs
Amortyzator RockShox Recon Silver RL R 29 w/ remote lockout, tapered alloy steerer, 100mm travel
Stery FSA NO.42B, 1 1/8" - 1.5", semi-cartridge bearings
Komponenty
Kierownica Oval Concepts flat bar, 6061 alloy, 9° sweep, 31.8mm clamp
Wsporniki kierownicy Oval Concepts 313, 3D-forged 6061 stem body, +/-7°
Siodło Oval Concepts 200, steel rail
Sztyca Oval Concepts 300, 6061 alloy, 31.6mm diameter
Napęd
Manetki Shimano Deore, Rapid Fire, 10-speed
Przerzutka przód Shimano Deore, 34.9mm
Przerzutka tył Shimano Deore XT shadow, 10-speed
Korba Shimano Deore, integrated spindle, 36/22T
Łańcuch KMC X10 w/ MissingLink, 10-speed
Kaseta Shimano HG50, 11-36T, 10-speed
Hamulce Shimano M447, hydraulic disc, 180/160mm rotors Manetki: Shimano M506, hydraulic disc
Przełożenia 2 x 10
Koła
Obręcze Vera Terra DPD22 rims 32h, Formula DC-73 front, Formula DC-308 rear disc hubs, stainless black spokes
Piasty Vera Terra DPD22 rims 32h, Formula DC-73 front, Formula DC-308 rear disc hubs, stainless black spokes
Opony Schwalbe Rapid Rob, 29" x 2.25", 50tpi