• Twój koszyk jest pusty!

Fuji Tahoe 29 1.5

4 799,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: Fuji Tahoe 29 1.5
  • Dostępność: Wysyłka w 5 dni roboczych. Prosimy o kontakt

Opis

Tahoe jest modelem wyposażonym w opcje znane z topowych modeli XC a jego geometria, choć agresywna, pozwala osiągnąć odrobinę komfortu potrzebnego dla weekendowego ściganta. Zwarta geometria, krótka baza i wygodna pozycja kolarza czynią go szybkim i zwrotnym. 



Geometria


SIZE(S)15"(M)17"(L)19"(XL)21"(XXL)23"
SEAT TUBE, CENTER TO TOP381432483533.4584.2
TOP TUBE, EFFECTIVE580590602630650
TOP TUBE, EFFECTIVE IN.22.8"23.2"23.7"24.8"25.6"
HEAD TUBE120120130130140
SEAT TUBE ANGLE7373737373
HEAD TUBE ANGLE7171717171
CHAINSTAY437437437437437
WHEELBASE1062.21072.21085.41112.31133.4
FORK OFFSET4747474747
BOTTOM BRACKET DROP5555555555
STACK638.2638.2638.5647.7657.1
REACH378.1383.1403425442.8
STANDOVER791814.9842.8864.2893.1
STEM8090100110110
HANDLEBAR WIDTH710710710710710
CRANK170175175175175
WHEEL SIZE29"29"29"29"29"
SEAT POST DIAMETER31.631.631.631.631.6
* Geometry subject to change, it may vary by country.

Specyfikacja

Rama
Materiał Fuji A2-SL custom-butted alloy front and rear triangle w/ PowerCurve down tube, smooth welds, tapered 1 1/8" - 1.5" head tube, BB91 bottom bracket, post disc mount, cold-forged dropout and replaceable hanger
Rozmiar M (17"), L (19"), XL (21")
Waga 13.17kg / 28.97lbs
Amortyzator RockShox Recon Silver RL R 29 w/ remote lockout, tapered alloy steerer, 100mm travel
Stery FSA NO.42B, 1 1/8" - 1.5", semi-cartridge bearings
Komponenty
Kierownica Oval Concepts flat bar, 6061 alloy, 9° sweep, 31.8mm clamp
Wsporniki kierownicy Oval Concepts 313, 3D-forged 6061 stem body, +/-7°
Siodło Oval Concepts 200 w/ steel rails
Sztyca Oval Concepts 300, 6061 alloy, 31.6mm, double-bolt micro-adjust
Napęd
Manetki Shimano Deore, Rapid Fire, 10-speed
Przerzutka przód Shimano Deore, 34.9mm
Przerzutka tył Shimano Deore XT shadow, 10-speed
Korba Shimano Deore, integrated spindle, 42/32/24T
Łańcuch KMC X10 w/ MissingLink, 10-speed
Kaseta Shimano HG50, 11-36T, 10-speed
Hamulce Shimano M395, hydraulic disc, 180/160mm rotors
Przełożenia 3 x 10
Koła
Obręcze Vera Terra DPD22 rims 32h, Formula DC-73 front, Formula DC-308 rear disc hubs, stainless black spokes
Piasty Vera Terra DPD22 rims 32h, Formula DC-73 front, Formula DC-308 rear disc hubs, stainless black spokes
Opony Schwalbe Rapid Rob, 29" x 2.25", 50tpi