• Twój koszyk jest pusty!

Fuji Tahoe 29 1.5

4 249,15PLN 4 999,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: Fuji Tahoe 29 1.5
  • Dostępność: W magazynie

Opis

Tahoe jest modelem wyposażonym w opcje znane z topowych modeli XC a jego geometria, choć agresywna, pozwala osiągnąć odrobinę komfortu potrzebnego dla weekendowego ściganta. Zwarta geometria, krótka baza i wygodna pozycja kolarza czynią go szybkim i zwrotnym. 



Geometria


SIZE(S)15"(M)17"(L)19"(XL)21"(XXL)23"
SEAT TUBE, CENTER TO TOP381432483533.4584.2
TOP TUBE, EFFECTIVE580590602630650
TOP TUBE, EFFECTIVE IN.22.8"23.2"23.7"24.8"25.6"
HEAD TUBE120120130130140
SEAT TUBE ANGLE7373737373
HEAD TUBE ANGLE7171717171
CHAINSTAY437437437437437
WHEELBASE1062.21072.21085.41112.31133.4
FORK OFFSET4747474747
BOTTOM BRACKET DROP5555555555
STACK638.2638.2638.5647.7657.1
REACH378.1383.1403425442.8
STANDOVER791814.9842.8864.2893.1
STEM8090100110110
HANDLEBAR WIDTH710710710710710
CRANK170175175175175
WHEEL SIZE29"29"29"29"29"
SEAT POST DIAMETER31.631.631.631.631.6
* Geometry subject to change, it may vary by country.

Specyfikacja

Rama
Materiał Fuji A2-SL custom-butted aluminum front and rear triangle w/ PowerCurve down tube, smooth welds, tapered 1 1/8" - 1.5" head tube, post disc mount, Boost 148x12mm cold-forged dropout and replaceable hanger
Rozmiar S (15"), M (17"), L (19"), XL (21"), XXL (23")
Waga 13.25 kg. / 29.19 lbs.
Amortyzator RockShox Judy Silver TK 29 Solo Air, tapered alloy steerer, Boost 110x15mm thru axle, 100mm travel
Stery FSA NO.42B, 1 1/8" - 1.5", semi-cartridge bearings
Komponenty
Kierownica Oval Concepts flat bar, 6061 alloy, 9° sweep, 31.8mm clamp
Wsporniki kierownicy Oval Concepts 313, 3D-forged 6061 stem body, +/-7°
Siodło Oval Concepts 238, steel rail
Sztyca Oval Concepts 300, 6061 alloy, 30.9mm diameter
Napęd
Manetki SRAM NX trigger, 11-speed
Przerzutka przód -
Przerzutka tył SRAM NX, 11-speed
Korba SRAM NX, 32T
Łańcuch KMC X11 w/ MissingLink, 11-speed
Kaseta SRAM PG1130, 11-42T, 11-speed
Hamulce SRAM Level, hydraulic disc, 180/160mm rotors
Przełożenia 11
Koła
Obręcze Vera Terra DPD22 rims 32h, Formula DC-511 Boost front, Formula DC-148S Boost rear disc hubs, stainless black spokes
Piasty Vera Terra DPD22 rims 32h, Formula DC-511 Boost front, Formula DC-148S Boost rear disc hubs, stainless black spokes
Opony Schwalbe Rapid Rob, K-Guard, 29" x 2.25", 50tpi