• Obniżka

Fuji SLM 29 2.1 2018

1271242756

Dzięki super lekkiej ramie z włókna węglowego, która pozwala na jednoczesną sztywność i gładkość na szlaku, SLM znajduje się na szczycie górskich hardtail'i XC. Dzięki długiej, niskiej i agresywnej geometrii SLM jest gotowy do rywalizacji na trasach World Cup.

12 599 zł
10 709 zł Zniżka 15%
Brutto

Kluczowe cechy

  • Rama

    Karbon C10.
    Wysoce modularny materiał węglowy Fuji, który zapewnia imponujący stosunek siły do ​​masy, odpowiedni do ramy rowerowej o wysokiej wydajności.

  • Amortyzator

    Fox 32 FLOAT 29 Performance SC GRIP, 2-position w/ remote lockout, tapered alloy steerer, Boost 110x15mm thru axle, 100mm travel

  • Napęd

    Shimano Deore XT shadow plus, 2 x 11-speed

Geometria

Geometria roweru Fuji SLM

Size(S) 15"(M) 17.5"(L) 19"(XL) 21"
Seat Tube, Center To Top394445483533
Top Tube, Effective587604623642
Head Tube Length90100110120
Seat Tube Angle73°73°73°73°
Head Tube Angle70°71°71°71°
Chainstay Length430430430430
Wheelbase1087.61093.31112.61132
Bottom Bracket Drop53535353
Fork Offset47474747
Stack597.3616.6634.8630.3
Reach413.8424.4443.4459
Standover776.8804.4815.5852.8
Stem8090100110
Handlebar Width710710710710
Crank170175175175
Wheel Size29"29"29"29"
Seat Post Diameter31.631.631.631.6
1271242756

Szczegóły produktu

Rama
C10 super-light high-modulus carbon front and rear triangle w/ internal shift cable routing, shaped oversized down tube, tapered 1 1/8" - 1.5" head tube, PF30 bottom bracket, 142x12mm dropout and replaceable hanger
Materiał ramy
Karbon
Rozmiar ramy
L (19")
Amortyzator przedni
Fox 32 FLOAT 29 Performance SC GRIP, 2-position w/ remote lockout, tapered alloy steerer, Boost 110x15mm thru axle, 100mm travel
Wheelset
DT Swiss X1900 Spline 20 wheelset, 28h, Boost 110x15mm front, 142x12mm rear, DT Swiss Champion spokes
Opony
Schwalbe Racing Ralph Evolution, 29" x 2.25", 67tpi, Addix Speed, SnakeSkin, TL-Easy, folding
Hamulce
Shimano Deore XT, hydraulic disc, 180/160mm rotors
Korba
Shimano Deore XT, Hollow Tech II w/ integrated spindle, 36/26T
Przerzutka przednia
Shimano Deore XT, side swing, direct-mount
Przerzutka tylna
Shimano Deore XT shadow plus, 11-speed
Manetki
Shimano Deore XT Ispec, Rapid Fire, 22-speed
Kaseta
Shimano Deore XT, 11-42T, 11-speed
Łańcuch
KMC X11 w/ MissingLink, 11-speed
Suport
Shimano sealed cartridge, PF30 adaptor included
Wspornik siodła
Oval Concepts 650, 7050 alloy, 31.6mm diameter
Siodło
Oval Concepts 438, steel rail
Kierownica
Oval Concepts 300S Shallow Drop, 6061 alloy, 31.8mm clamp, 133mm compact drop
Mostek
Oval Concepts 605 riser bar, 7050 alloy, +/- 5mm rise, 9° sweep, 31.8mm clamp
Waga
10.99 kg
Producent
Fuji
Rocznik
2018

16 innych produktów w tej samej kategorii: