• Twój koszyk jest pusty!

Rowery szosowe Fuji Wrocław

Fuji Bikes słynie z bogatej kolekcji rowerów szosowych, zawierającej modele damski i męskie w wersjach aluminiowych i karbonowych. Fuji jest sponsorem kilkudziesięciu teamów kolarskich w krajach całego świata.
Modele Fuji obejmują rowery czasowe i triatlonowe, torower, race, race aero, szosówki endurance (z hamulcami tradycyjnymi i tarczowymi) oraz gravel / adventure. Ciekawym dopełnieniem kolekcji szosowej są rowery fitness, czyli wersje z prostą kierownicą.


Rowery gravel Fuji

Rowery gravel Fuji

Modele gravel (zwane także adventure) przebojem wdarły się do świata kolarstwa szosowego. Przeznaczone do pokonywania zróżnicowanych tras, dają możliwość jazdy po szutrowych, nierównych nawierzchniach. Od klasycznej szosy różnią się geometrią, hamulcami, ogumieniem i często kierownicą oraz możliwością montażu bagażnika (czasem także z przodu).

Rowery szosowe competition Fuji w mieście Wrocław

Rowery szosowe competition Fuji w mieście Wrocław

Rowery wyścigowe Fuji to kulminacja wieloletnich doświadczeń z wykorzystaniem tunelu aerodynamicznym A2. To zbiór pozyskanej wiedzy i odebranych lekcji w zakresie budowy bezkompromisowych rowerów aero jak Transonic, które łączą optymalną sztywność i geometrię umożliwiającą przewidywalną i stabilną jazdę. Rowery competition Fuji zapewniają przeniesienie każdego wata energi z pedałów do kół.

Rowery szosowe endurance Fuji

Rowery szosowe endurance Fuji

Co czyni szosówkę rowerem endurance? W gruncie rzeczy, rower endurance to maszyna służąca do pokonywania długich dystansów, gdzie kolarz szuka równowagi między komfortem a osiągami. Wielu kolarzy 'Pro' używa takich rowerów do jazdy w najtrudniejszych klasykach typu Paris-Roubaix.

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)