Basso Venta 2020

BASSO

Model Venta z okazji 20-lecia łączy efektowną i funkcjonalną konstrukcję z osiągami, dzięki czemu jest bardziej niż zdolny do wyścigów. Przedstawiana wersja posiada klasyczne hamulce szosowe. Venta opiera się na bogatym dziedzictwie dobrze zbudowanych ram wyścigowych. Eleganckie linie i minimalistyczna grafika sprawiają, że ta rama jest prawdopodobnie jedną z najbardziej eleganckich w swoim segmencie.

Rozmiar ramy
Kolor
Osprzęt
8 019,00 zł
Brutto

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Podczas gdy estetyka ma duży wpływ na określenie piękna modelu Venta, to kunszt wyróżnia tę ramę na tle konkurencji. Wykonane ręcznie, we Włoszech, przez Basso, z tą samą niezwykłą dbałością o jakość i szczegółowość, jak przy tworzeniu najwyższej jakości ram w ofercie, Venta posiada fantastyczną proporcję wartości do ceny. Stworzony z myślą o wyścigach, stworzony z myślą o trwałości, Venta jest zbudowany tak, aby zapewnić trwałe osiągi przez wiele lat. Jego piękny kształt i konstrukcja łączą się z zaawansowanymi funkcjami, ogólnie zarezerwowanymi dla ofert wyższych poziomów, dzięki czemu oferta jest jeszcze bardziej interesująca. Wewnętrzne prowadzenie kabli i zintegrowany zacisk sztycy zapewniają czystą estetykę, podczas gdy ponadwymiarowy suport i wzmocnione złącze główki ramy zapewniają wyjątkowo reaktywną konstrukcję.

Kluczowe cechy

 • Rama

  100% Unidirectional Torayca High to Intermediate Modulus Carbon Fiber in TR50 and MR60.

 • Widelec

  100% Unidirectional Torayca High to Intermediate Modulus Carbon Fiber in TR50 and MR60.

 • Napęd

  Shimano 105 2 x 11

Geometria

Geometria roweru Basso Venta

BASSO

Szczegóły produktu

Rama
100% Unidirectional Torayca High to Intermediate Modulus Carbon Fiber in TR50 and MR60.
Materiał ramy
Karbon
Rozmiar ramy
45, 48, 51, 53, 56, 58, 61
Widelec
FC-440 Cross carbon monocoque, 12mm thru-axle w/ flat-mount disc tabs, tapered steerer, rack/water bottle mounts
Wheelset
Microtech MCT
Opony
Michelin Dynamic Sport
Hamulce
Shimano 105
Korba
Shimano 105
Przerzutka przednia
Shimano 105
Przerzutka tylna
Shimano 105
Manetki
Shimano 105
Kaseta
Shimano 105 11-32
Łańcuch
Shimano 105
Suport
Shimano BB
Wspornik siodła
Microtech
Siodło
SanMarco Squadra
Kierownica
Microtech
Mostek
Microtech
Producent
Basso
Rocznik
2020

Zobacz także

3 innych produktów w tej samej kategorii: