Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji
 • Obecnie brak na stanie

Basso Astra 2021

Od prawie 30 lat model Astra jest ręcznie wytwarzany w fabryce Basso w północno-wschodnich Włoszech.
Zupełnie nowa Astra 2020 przesuwa granice dalej niż jakakolwiek poprzednia wersja i robi to w doskonałym stylu.
Astra wykorzystuje wypróbowaną, przetestowaną i zatwierdzoną przez kierowcę geometrię Basso i łączy ją z wyrafinowaną konstrukcją rur ramy, która dodaje wydajności zarówno dzięki formie, jak i funkcji. Zbudowana ze 100% 3k wysoko modularnego włókna węglowego Torayca z mieszanki włókien T700 i MR60, Astra jest w stanie zaoferować wydajność na równi z rodzeństwem wyższego poziomu, z jedynym kompromisem w postaci kilku dodatkowych gramów.

Kolor
 • Srebrny
 • czerwono - czarny
 • Antracytowy
Rozmiar ramy
 • 45
 • 48
 • 51
 • 53
 • 55
 • 58
 • 61
15 599,00 zł
Brutto

Prezentujemy adresowane dla koneserów włoskiego stylu rowery Basso, produkowane na zamówienie i dostępne w konfiguracjach tworzonych wg uznania przyszłego właściciela. Basso Astra jest rowerem produkowanym na zamówienie. Prezentowane ceny dotyczą wersji Ultegra 8020 Disc z aluminiowymi kołami MR Lite Disc. 

Astra  dostępna jest w trzech kolorach, w czterch wersjach osprzętu (Chorus 12V Disc, Ultegra 8070 Di2 Disc i Ultegra 8020 Disc, Force Etap AXS) i na trzech rodzajach kół Microtech - karbonowym MR38 Disc CL oraz aluminiowym MR Lite Disc, DT Swiss PRC 1400 - tylko z osprzętem Shimano.

Astra wykorzystuje wypróbowaną, przetestowaną i zatwierdzoną przez zawodników geometrię Basso i łączy ją z wyrafinowaną strukturą rur, która zwiększa wydajność dzięki zarówno formie, jak i funkcji. Choć aerodynamiczny dzięki profilom rurowym, nowy model jest również bardziej wydajny dzięki funkcjonalnym właściwościom struktury karbonowej.

Uwaga! Konfiguracja na życzenie zamawiającego zawiera także możliwość doboru długości i kąta mostka, długości ramion korby i szerokości kierownicy.
Niniejsza specyfikacja nie zawiera akcesoriów dodatkowych.

W celu ustalenia opcji zamówienia, prezentacji roweru i ew. jazd testowych prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny.
Zamawiany rower jest produkowany w czasie 14 dni roboczych od przyjęcia zamówienia. Do terminu realizacji należy doliczyć czas dostawy (14 dni).

Uwaga! Ze względu na problemy z dostępnością osprzętu w roku 2021 prosimy o kontakt celem ustalenia możliwości i terminu realizacji zamówienia. Pierwsze zamówienia będą realizowane w czerwcu 2021 (informacje ze stycznia).

Geometria

Geometria Basso Astra

Galeria

Szczegóły produktu

Materiał ramy
Karbon
Rozmiar ramy
45, 48, 51, 53, 56, 58, 61
Wheelset
MR Lite Disc Alu
Wheelset
MCT 38 DUSC Carbon
Wheelset
DT Swiss PRC 1400
Hamulce
ULTEGRA 8020 DISC
Przerzutka przednia
ULTEGRA 8020
Przerzutka tylna
ULTEGRA 8020
Suport
ULTEGRA 8020
Siodło
selle italia flite boost tm superflow
Producent
Basso
Rocznik
2021

2 innych produktów w tej samej kategorii: