• Twój koszyk jest pusty!

Damskie

Damskie

Kolekcja rowerów damskich MTB, uwzględniająca kobiecą budowę ciała. Wygodne, szybkie, dobrze wyposażone górskie rowery dla płci pięknej, wśród nich modele Kross, Mongoose, GT.Klasyczny rower XC, zapewnia doskonałe właściwości na podjeźdz...
Klasyczny rower XC, zapewnia doskonałe właściwości na podjeździe i zjeździe. Wersja damska. Kluczowe cechy • Sztywna rama z grubą dolną rurą zapewniająca stabilne przeniesienie siły,• Obniżony profil dolnych patyków chroni ramę przed uderzeniam..
3 499,00PLN
Damski hardtail XC na kołach 27,5". Wyposażony w amortyzator S...
Damski hardtail XC na kołach 27,5". Wyposażony w amortyzator SR Suntour XCR, napęd Shimano XT 3x10, hydrauliczne hamulce tarczowe.Geometria Size ..
4 349,00PLN
Damski hardtail XC na kołach 27,5". Wyposażony w amortyzator S...
Damski hardtail XC na kołach 27,5". Wyposażony w amortyzator SR Suntour, napęd Shimano Deore 3x9, hydrauliczne hamulce tarczowe.Geometria Size ..
2 999,00PLN
Damski hardtail XC na kołach 27,5". Wyposażony w amortyzator S...
Damski hardtail XC na kołach 27,5". Wyposażony w amortyzator SR Suntour, napęd Shimano 3x8, hydrauliczne hamulce tarczowe.Geometria Size (S..
2 599,00PLN
UNIWERSALNY ROWER GÓRSKI, WYSTARCZAJĄCO WYGODNY DO CODZIENNEJ ...
UNIWERSALNY ROWER GÓRSKI, WYSTARCZAJĄCO WYGODNY DO CODZIENNEJ JAZDY PO MIEŚCIE I DO ODKRYWANIA OKOLICZNYCH BEZDROŻY.GT Aggressor jest odpowiednikiem SUV-a w świecie rowerów. Ze swoim przewidywalnym, intuicyjnym prowadzeniem, wszechstronnością i p..
2 299,00PLN
Jeden z najdłużej produkowanych modeli GT. Często nazywany mło...
Jeden z najdłużej produkowanych modeli GT. Często nazywany młodszym bratem Zaskara ze względu na wiele cech odziedziczonych po uzdolnionym bracie. Oparty na wyjątkowej, aluminiowej ramie, z geometrią inspirowaną parametrami Zaskara, poczujesz w p..
3 199,00PLN
Wysokiej klasy damskki rower górski, koła 27,5" zbudowany na a...
Wysokiej klasy damskki rower górski, koła 27,5" zbudowany na aluminiowej ramie o geometrii Triple Triangle, z amortyzatorem SR Suntour wyposażonym w blokadę skoku i hydraulicznymi hamulcami tarczowymi. Geometria wzorowana na kultowym modelu GT Za..
2 799,00PLN
Jeden z najdłużej produkowanych modeli GT. Często nazywany mło...
Jeden z najdłużej produkowanych modeli GT. Często nazywany młodszym bratem Zaskara ze względu na wiele cech odziedziczonych po uzdolnionym bracie. Oparty na wyjątkowej, aluminiowej ramie, z geometrią inspirowaną parametrami Zaskara, poczujesz w p..
2 549,00PLN
Damski rower MTB na kołach 26" na alumniniowej ramie GT trip...
Damski rower MTB na kołach 26" na alumniniowej ramie GT triple triangle z wymiennym hakiem i sterami 1 1/8". Osprzęt Shimano, przednia przerzutka 3 biegi, tylna 7, aluminiowe koła, amortyzator przedni Suntour. Dzięki komponentom stosowanym w ro..
1 549,00PLN
Damski rower MTB na kołach 26" na alumniniowej ramie GT triple...
Damski rower MTB na kołach 26" na alumniniowej ramie GT triple triangle z wymiennym hakiem i sterami 1 1/8". Osprzęt Shimano, przednia przerzutka 3 biegi, tylna 7, aluminiowe koła, amortyzator przedni Suntour. Dzięki komponentom stosowanym w rowe..
1 699,00PLN
Mając 25 lat historii rozwoju, nowy Zaskar Carbon utożsamia po...
Mając 25 lat historii rozwoju, nowy Zaskar Carbon utożsamia pojęcie perfekcji roweru górskiego. To jedyny rower, który wygrywał zawody Pucharu Świata w Cross Country, Downhillu, Slalomie i Trialu. Ten cały dorobek poświadcza o jego wyjątkowych mo..
5 199,00PLN
Kellys Desire 30 to sportowy rower górski dla kobiet. Alu...
Kellys Desire 30 to sportowy rower górski dla kobiet. Aluminiowa rama o dobrze dobranej geometrii zapewnia pewną, stabilną i wygodną pozycję jazdy. Rower posiada napęd wyposażony w 27 biegów i hydrauliczne hamulce tarczowe. Komfort i bezpiec..
3 399,00PLN
Kellys Desire 50 to sportowy rower górski dla kobiet. Alu...
Kellys Desire 50 to sportowy rower górski dla kobiet. Aluminiowa rama o dobrze dobranej geometrii zapewnia pewną, stabilną i wygodną pozycję jazdy. Rower posiada napęd wyposażony w 27 biegów i hydrauliczne hamulce tarczowe. Komfort i bezpiec..
4 199,00PLN
Kellys Desire 70 to sportowy rower górski dla kobiet. Alu...
Kellys Desire 70 to sportowy rower górski dla kobiet. Aluminiowa rama o dobrze dobranej geometrii zapewnia pewną, stabilną i wygodną pozycję jazdy. Rower posiada napęd wyposażony w 20 (2x10) biegów i hydrauliczne hamulce tarczowe. Komfort i ..
4 799,00PLN
Kellys Desire 90 to najwyższy model aluminiowy z serii Kellys ...
Kellys Desire 90 to najwyższy model aluminiowy z serii Kellys XC dla kobiet. Aluminiowa rama o dobrze dobranej geometrii zapewnia pewną, stabilną i wygodną pozycję jazdy. Rower posiada napęd wyposażony w osprzęt Shimano SLX/XT 2x11 biegów i hydra..
5 799,00PLN
Wyświetlono: 1 do 15 z 43 (3 stron)