Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Zestaw Peatys Czyść, odtłuszczaj, smaruj!

Aby skutecznie zadbać o rower, jego czystość, stan łożysk i napędu można przyjąć dwie opcje: potężna chemia, która wyczyści wszystko, wymywając smary i rozpuszczając lakier lub inteligentne rozwiązanie oparte o chemię organiczną. Prezentowany zestaw to właśnie sprytny, przyjazny środowisku sposób na czysty i zadbany sprzęt, bez ryzyka wypłukania smarów czy uszkodzenia roweru z jednoczesną troską o środowisko naturalne i łatwością użycia: po myciu rower wystarczy spłukać.

Nasza cena: 175,00 zł
Brutto

Kalkulator kredytowy

Peatys Wash Degrease Lubricate Starter Pack


Zestaw zawiera:

1 litr środka do czyszczenia rowerów Loamfoam,
500 ml pieniącego się odtłuszczacza do układu napędowego
120 ml smaru do łańcuchów LinkLube.Co ważne, preparaty czyszczące z tego zestawu możesz nakładać jako spray, bądź jako piankę. To drugie rozwiązanie polecamy szczególnie w przypadku trudno dostępnych miejsc. Środek, którego używasz nie musi spływać do kanalizacji, powinien najpierw wykonać zadanie, jakie mu postawiono).

Uzyskujesz 15% oszczędności w stosunku do kupowania każdego z oddzielnych elementów z osobna, nie ma łatwiejszego sposobu na rozpoczęcie pracy z podstawami!

Przyjazne środowisku jest też opakowanie - to zwykła tektura bez lakierowania (w tym przypadku nie ma błyszczących powłok polimerowych),wykonana w co najmniej 70% z materiałów pochodzących z recyklingu. Zawsze potrzebna jest pewna ilość materiału dziewiczego, aby nadać papierom wytrzymałość. Firma zajmująca się pakowaniem posiada certyfikat FSC, co oznacza, że wszystkie pierwotne materiały pochodzą ze zrównoważonych i zarządzanych lasów. Używamy pojedynczego czarnego nadruku, aby recykling był jak najłatwiejszy po usunięciu.