• Twój koszyk jest pusty!

Rama TRANSONIC SL

7 999,00PLN
  • Producent: Fuji
  • Kod produktu: Transonic Elite Frameset
  • Dostępność: Wysyłka w 2-3 dni robocze. Prosimy o kontakt

Dostępne opcje

Opis

Zestaw rama i widelec Transonic SL - najwyższej klasy karbonowa rama aero do roweru wyścigowego.


Geometria



SIZEXXS(46cm)XS(49cm)S(52cm)M(54cm)L(56cm)XL(58cm)XXL(61cm)
SEAT TUBE C TO T440470500520540560590
SEAT TUBE EFFECTIVE460490520540560580610
TOP TUBE EFFECTIVE505515530545560580600
HEAD TUBE LENGTH100100120135155175195
SEAT TUBE ANGLE / ACTUAL75.5°75.3°75.0°73.5°73.0°73.0°73.0°
HEADTUBE ANGLE70.75°71.5°71.5°73.0°73.0°73.0°73.0°
CHAINSTAY LENGTH405405405405405405405
WHEELBASE98098299697498610031023
BB DROP68686868686868
FORK OFFSET52525243434343
TRAIL62.657.657.657.857.857.857.8
STACK495497516538557577596
REACH377384392386389404418
STANDOVER719737762782801820844
STEM809090100100120120
HANDLEBAR WIDTH380400400420420440440
CRANK LENGTH170170170172.5172.5175175
WHEEL SIZE700700700700700700700
SEAT POST DIAMETERN/AN/AN/AN/AN/AN/AN/A
* Geometry subject to change, it may vary by country.

Specyfikacja

Rama
Materiał C10 ultra high-modulus carbon, integrated head tube w/ 1 1/2" lower, press fit BB30, double water bottle mounts, C10 ultra high-modulus carbon thin seatstays, oversized chainstays w/ replaceable hanger
Rozmiar XS (49cm), S (52cm), M (54cm), L (56cm), XL (58cm), XXL (61cm)
Widelec FC-330 carbon monocoque w/ tapered carbon steerer