Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)

Elite trenażer Qubo Fluid

EL0121006

Praktyczny.

Łatwa konfiguracja, tylko jeden prosty ruch z systemem Fast Fixing do blokowania i odblokowywania roweru za pomocą jednej dźwigni. Wystarczy umieścić rower, a element oporowy automatycznie wejdzie w kontakt z kołem.

1 399,00 zł
Brutto

Kalkulator kredytowy

Łączność

Łączność


Dzięki zastosowaniu Misuro B+, domowy trener QUBO FLUID może stać się kompatybilny z My E-Training i aplikacjami innych firm (które zwykle wymagają płatnej subskrypcji).

Nigdy więcej nudnych sesji treningowych!

Trening na QUBO FLUID staje się nowym, ekscytującym i stymulującym doświadczeniem.

Czujnik MISURO B+ przetwarza dane dotyczące mocy, prędkości i rytmu w celu wysłania do kompatybilnych aplikacji/urządzeń/komputerów.

Wałek elastożelowy


Wałek elastożelowy Elite

Czerwona rolka, na której spoczywa koło, jest wykonana z powiększonego (Ø45 mm) materiału Elastogel, ekskluzywnej mieszanki poliuretanowej opracowanej i przetestowanej przez ELITE.
Poprawia to przyczepność opony, a ponadto zmniejsza hałas pochodzący z tarcia wałka o oponę o 50% i zużycie opony o 20%. Zmniejsza również poślizg, ponieważ więcej mocy jest przenoszone między kółkiem a trenażerem domowym. Przekłada się to na poprawę wydajności.


System Crono

System Crono

Ekskluzywny system kompasu Crono, zaprojektowany i rozwijany przez ELITE od wielu lat, wiernie symuluje zachowanie roweru na drodze.

Ciężar atlety bezpośrednio spoczywa na trenażerze domowym, odtwarzając mechanizmy pedałowania na drodze.

Wpływa to na moc wyjściową przy tej samej prędkości, na przykład przy prędkości 30 km/h rowerzysta o wadze 90 kg wywiera inną moc wyjściową niż rowerzysta o wadze 60 kg.

To nie jednostka dostosowuje się do opony, to opona idealnie ustawia się na jednostce oporowej.

EL0121006